Mauricius s polopenzí 29.970,-

Osmi denní Mauricius, Trou Aux Biches Piments s polopenzí za 29.970,-. Termín 16.6. – 24.6.2017.

Hotel Coral Azur Beach Resort *** se nachází přímo na malé a úzké písečné pláži mezi Trou aux Beches a Grand Baie. Tranfer do hotelu trvá přibližně hodinu a půl.

V objektu se nachází plavecký bazén a 2 vířivky v areálu zahrady. Možné i wellness a masáže za poplatek. Ze sportovních aktivit lze vyzkoušet petanque, lukostřelbu, kajak, tenis, stolní tenis, kulečník. V průběhu dne probíhají celý den animace.

Rodiče mohou využít hlídání dětí a miniklub od 3 do 12 let. Pro děti k dispozici i dětské hřiště a bazén.

Ostrov Kréta s odletem z Drážďan

Ostrov Kréta, Georgioupolis za 10.750,-. Termín 5.7. – 12.7.2017 se snídaní a odletem Drážďany.

Hotel Vardis Olive Garden *** se nachází v krásné zahradě obklopené rozlehlými olivovými háji. Přibližně 800 metrů od hotelu je malá obec Kavros, kde se nacházejí malebné taverny a různá nákupní místa.

Písečná pláž je vzdálena cca 1,2 kilometru a je pomalu svažující a tak vhodná i pro menší děti. Město Georgioupolis je 5 kilometrů. Dobré autobusové spojení. Doba transferu z letiště Chania je cca 50 – 90 minut a z letiště Heraklion cca 100 – 160 minut.

Ubytování je v okouzlujících a vkusně zařízených a prostorných studiích. V upravené zahradě je sladkovodní bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou v ceně.

10.620,- ostrov Rhodos s all inclusive

Ostrov Rhodos, Faliraki s all inclusive 10.620,-. Termín 6.6. – 13.6.2017, odlet Vídeň.

Hotel Evi *** se nachází jen nedaleko od živého centra Faliraki, kde jsou restaurace, bary a noční kluby.

Dlouhá písečná pláže se nachází cca 800 metrů. Venku se nachází velký bazén a samostatný dětský bazén. U bazénu jsou k dispozici slunečníky a lehátka.

Každé dva týdny se pořádají řecké večery s folklórem.

Oblíbená Mallorca s all inclusive 17.800,-

Mallorca, Sa Coma s all inclusive za 17.800,-. Termín 30.6. – 7.7.2017. Odlet Mnichov.

Aparthotel Playa Dorada *** se nachází hned u nábřeží přírodní pláže. Písčitá pláž Sa Coma je ve vzdálenosti 150 metrů.

Venku před hotelem se nachází prostorný bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Pro děti dětský bazén a dětská zábava.

Všechny pokoje jsou útulně zařízené v roce 2015/16 prošly rekonstrukcí. V ceně zahrnuty šipky, gymnastika, střelba, stolní tenis, volejbal, vodní aerobik, vodní pólo.

Apartmány 10 dní na Kanárech 9.320,-

Využijte možnosti letět přes německou cestovní kancelář a za výrazně nižší cenu. Co třeba Kanárské ostrovy, Playa Del Ingles na deset dní za 9.320,-? Termín 28.5. – 7.6.2017 s odletem z Mnichova.

Apatmány Appartements Walhalla *** leží cca 500 metrů od písečné pláže. Nákupní možnosti jsou 350 metrů od komplexu. V zahradě areálu je bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky v ceně.

Objekt nabízí dětský bazén a malé dětské hřiště, dále kulečník a pouze 3 kilometry se nachází golfové hřiště.

Vychutnejte si neskutečnou krásu Zanzibaru

Dovolená jako v pohádce, 8 dní na exotickém Zanzibaru, Kiwengwa s all inclusive za 27.670,-. Termín 4.5. – 12.5.2017.

Hotel Sultan Sands Island Resort **** se nachází na písečné pláži Kiwengwa. Při odlivu se doporučují boty do vody. Letiště je vzdáleno cca 1 hodinu.

Objekt je zakotven v krásné zahradě. Nádherná pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Aktivity v ceně jako je billiard, posilovna, tenis, stolní tenis. Na pláži lze vyzkoušet potápění či windsurfing.

Dominikána 10 dní s all inclusive 30.360,-

10 denní pobyt Dominikánská republika, Santo Domingo s all inclusive za 30.360,-. Termín 16.6. – 25.6.2017

Hotel Grand Bahia Principe La Romana **** se nachází přímo na pláži Playa Mortero nedaleko ústí řeky Rio Soco.

Tento elegantní resort se nachází v rozhlehlé zahradě s velkým bazénem, barem u bazénu a sluneční terasou s houpacími sítěmi a slunečníky. Pro děti k dispozici dětský bufet, dětský bazén, mini klub a dětské hřiště.

Velké možnosti zábavy jako je aerobik, plážový volejbal, kulečník, posilovna, tenis, kola, kajaky, šlapadla. Za poplatek potápěčské centrum, wellness se saunou a vířivkou.

Dovolená uprostřed přírody Keňa 25.740,-

Zažijte dovolenou plnou dobrodružství Keňa, Mombasa s polopenzí za 25.740,-. Termín 28.3. – 5.4.2017.

Navštivte Hotel Severin Sea Lodge **** leží přímo u krásné pláže Bamburi. Doba transferu z letiště Mombasa je přibližně 45 minut. K dispozici 2 bazény, kde se lze i opalovat, ručníky u bazénu zdarma. Wi-Fi v celém objektu. Pravidelná večerní zábava a tématické týdny.

V ceně lukostřelba, fitness, surfování, tenis, stolní tenis, volejbal, vodní aerobik. Za poplatek možný rybolov v hlubokém moři, golf (18 jamkové golfové hřiště), potápění, lze též využít i potápěčskou školu. Dále lze využívat salon krásy, kadeřnictví a lázně Kenbali s různými procedurami.

Dovolená v ráji, Karibik s all inclusive 34.020,-

Exotická dovolená Karibik, Jamajka, Negril v termínu 15.3. – 22.3.2017 s all inclusive za 34.020,-. Odlet Frankfurt.

Hotel Fun Holiday Beach Resort *** leží na proslulé asi 11 km dlouhé pláži Negril, v blízkosti centra s mnoha restauracemi, bary a obchody. Okolní tropická zahrada nabízí možnost k relaxaci a odpočinku. Součástí je i bazén a bar. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Aktivní návštěvníci jistě ocení možnost si zapůjčit kolo. Pravidelně se pořádají zábavní večerní show s živou hudbou, karaoke a reggae. K dispozici zdarma volejbal, oproti poplatku si lze zapůjčit skútr, kajak, raft či vyzkoušet parasailing.