Kanárské ostrovy se snídaní 11.030,-

Kanárské ostrovyGran Canaria – Playa Del Ingles v termínu 30.5. (st) – 6.6. (st) se snídaní za 11.030,-.

Hotel Beverly Park *** se nachází přímo na „Playa del Veril„. Přístup na pláž je pouze skrze boční ulici. Leží u malé písečné zátoky Playa del Veril u centra Playa del Inglés a kilometrové pláže.

V hotelu Beverly Park k dispozici recepce s pronájem bezpečnostních schránek, výtahy, WiFi (za poplatek), společenská místnost s TV se satelitním příjmem, karetní místnost, internetový koutek (za poplatek), restaurace, salon bar s terasou a kiosek. 3 bazény (jeden vyhřívaný), 2 jacuzzi, sluneční terasa a bar u bazénu.

Denní animační programy a večerní pořady s živou hudbou. Sportovní aktivity jako je lukostřelba, minigolf a stolní tenis. Za poplatek kulečník a tvrdý tenisový kurt s umělým osvětlením. Za poplatek je dále možné wellness, masáže, sauna či kadeřník.

Pro rodiny s dětmi tu jsou dva samostatné dětský bazény, dětské hřiště a mini klub.

Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena.
Za vzniklé komplikace se omlouváme.
Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v pátek 10.11.

Odpočinková dovolená v Dubaji

Exotická dovolená Dubaj, Arabský poloostrov, Abu Dhabi v termínu 26.11. (ne) – 4.12. (po), 7 nocí se snídaní za 21.900,-.

Hotel Khalidiya Palace Rayhaan ***** leží přímo na krásné pláži. Centrum města je vzdáleno asi 3 kilometry. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací, bary, kosmetický salon a obchod. Venku je velký bazén s pool barem a sluneční terasa.

V ceně je zahrnuto wellness jako je sauna, parní lázeň a whirlpool. Za poplatek možné masáže v lázních. Přibližně 200 metrů dlouhá pláž s jemným pískem. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou na pláži a bazénu v ceně.

Sport & Fitness: 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty, stolní tenis, moderní fitness centrum s profesionálními trenéry.

Samostatný dětský bazén, dětský koutek (4-12 let / 9:00 do 18:00) a dětské hřiště.

Mauricius s polopenzí 29.970,-

Osmi denní Mauricius, Trou Aux Biches Piments s polopenzí za 29.970,-. Termín 16.6. – 24.6.2017.

Hotel Coral Azur Beach Resort *** se nachází přímo na malé a úzké písečné pláži mezi Trou aux Beches a Grand Baie. Tranfer do hotelu trvá přibližně hodinu a půl.

V objektu se nachází plavecký bazén a 2 vířivky v areálu zahrady. Možné i wellness a masáže za poplatek. Ze sportovních aktivit lze vyzkoušet petanque, lukostřelbu, kajak, tenis, stolní tenis, kulečník. V průběhu dne probíhají celý den animace.

Rodiče mohou využít hlídání dětí a miniklub od 3 do 12 let. Pro děti k dispozici i dětské hřiště a bazén.

Ostrov Kréta s odletem z Drážďan

Ostrov Kréta, Georgioupolis za 10.750,-. Termín 5.7. – 12.7.2017 se snídaní a odletem Drážďany.

Hotel Vardis Olive Garden *** se nachází v krásné zahradě obklopené rozlehlými olivovými háji. Přibližně 800 metrů od hotelu je malá obec Kavros, kde se nacházejí malebné taverny a různá nákupní místa.

Písečná pláž je vzdálena cca 1,2 kilometru a je pomalu svažující a tak vhodná i pro menší děti. Město Georgioupolis je 5 kilometrů. Dobré autobusové spojení. Doba transferu z letiště Chania je cca 50 – 90 minut a z letiště Heraklion cca 100 – 160 minut.

Ubytování je v okouzlujících a vkusně zařízených a prostorných studiích. V upravené zahradě je sladkovodní bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou v ceně.

10.620,- ostrov Rhodos s all inclusive

Ostrov Rhodos, Faliraki s all inclusive 10.620,-. Termín 6.6. – 13.6.2017, odlet Vídeň.

Hotel Evi *** se nachází jen nedaleko od živého centra Faliraki, kde jsou restaurace, bary a noční kluby.

Dlouhá písečná pláže se nachází cca 800 metrů. Venku se nachází velký bazén a samostatný dětský bazén. U bazénu jsou k dispozici slunečníky a lehátka.

Každé dva týdny se pořádají řecké večery s folklórem.

Oblíbená Mallorca s all inclusive 17.800,-

Mallorca, Sa Coma s all inclusive za 17.800,-. Termín 30.6. – 7.7.2017. Odlet Mnichov.

Aparthotel Playa Dorada *** se nachází hned u nábřeží přírodní pláže. Písčitá pláž Sa Coma je ve vzdálenosti 150 metrů.

Venku před hotelem se nachází prostorný bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Pro děti dětský bazén a dětská zábava.

Všechny pokoje jsou útulně zařízené v roce 2015/16 prošly rekonstrukcí. V ceně zahrnuty šipky, gymnastika, střelba, stolní tenis, volejbal, vodní aerobik, vodní pólo.

Apartmány 10 dní na Kanárech 9.320,-

Využijte možnosti letět přes německou cestovní kancelář a za výrazně nižší cenu. Co třeba Kanárské ostrovy, Playa Del Ingles na deset dní za 9.320,-? Termín 28.5. – 7.6.2017 s odletem z Mnichova.

Apatmány Appartements Walhalla *** leží cca 500 metrů od písečné pláže. Nákupní možnosti jsou 350 metrů od komplexu. V zahradě areálu je bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky v ceně.

Objekt nabízí dětský bazén a malé dětské hřiště, dále kulečník a pouze 3 kilometry se nachází golfové hřiště.

Vychutnejte si neskutečnou krásu Zanzibaru

Dovolená jako v pohádce, 8 dní na exotickém Zanzibaru, Kiwengwa s all inclusive za 27.670,-. Termín 4.5. – 12.5.2017.

Hotel Sultan Sands Island Resort **** se nachází na písečné pláži Kiwengwa. Při odlivu se doporučují boty do vody. Letiště je vzdáleno cca 1 hodinu.

Objekt je zakotven v krásné zahradě. Nádherná pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Aktivity v ceně jako je billiard, posilovna, tenis, stolní tenis. Na pláži lze vyzkoušet potápění či windsurfing.