-

Dovolená Las Terrenas s německou CK

Alisei

Náhled objektu Alisei, Las Terrenas, Poloostrov Samaná, Dominikánská republika
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Las Terrenas a v hotelu Alisei budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na poloostrově Samaná, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

GrandBahiaPrincipe El Portillo

Náhled objektu GrandBahiaPrincipe El Portillo, Las Terrenas, Poloostrov Samaná, Dominikánská republika
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel GrandBahiaPrincipe El Portillo je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Las Terrenas prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na poloostrově Samaná zasloužený čas relaxace.

Kam jinam na poloostrově Samaná na dovolenou?

Las Terrenas není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Dominikánské republice dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na poloostrově Samaná i na následujících místech: Cayo Levantado, Samaná.

Další sekce katalogu Las Terrenas, Poloostrov Samaná

Dovolená se slevou na poslední chvíli Las Terrenas, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Las Terrenas.