-

Dovolená Samaná s německou CK

Grand Bahia Principe Cayacoa

Náhled objektu Grand Bahia Principe Cayacoa, Samaná, Poloostrov Samaná, Dominikánská republika
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Samaná a v hotelu Grand Bahia Principe Cayacoa budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na poloostrově Samaná, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Luxury Bahia Principe Samana

Náhled objektu Luxury Bahia Principe Samana, Samaná, Poloostrov Samaná, Dominikánská republika
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Luxury Bahia Principe Samana je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Samaná prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na poloostrově Samaná zasloužený čas relaxace.

Kam jinam na poloostrově Samaná na dovolenou?

Samaná není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Dominikánské republice dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na poloostrově Samaná i na následujících místech: Cayo Levantado, Las Terrenas.

Další sekce katalogu Samaná, Poloostrov Samaná

Dovolená se slevou na poslední chvíli Samaná, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Samaná.