-

Dovolená Belle Mare D'eau Douce s německou CK

Ambre Sun Resorts

Náhled objektu Ambre Sun Resorts, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Belle Mare D'eau Douce a v hotelu Ambre Sun Resorts budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Constance Belle Mare Plage

Náhled objektu Constance Belle Mare Plage, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Constance Belle Mare Plage je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Belle Mare D'eau Douce prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Emeraude Beach Attitude

Náhled objektu Emeraude Beach Attitude, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Emeraude Beach Attitude, kde si můžete v letovisku Belle Mare D'eau Douce na Mauriciu užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Long Beach Sun Resorts

Náhled objektu Long Beach Sun Resorts, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Belle Mare D'eau Douce, kde se nalézá i Hotel Long Beach Sun Resorts, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Mauriciu může začít ihned po příletu.

LUX* Belle Mare

Náhled objektu LUX* Belle Mare, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Dovolená v hotelu LUX* Belle Mare od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Belle Mare D'eau Douce na Mauriciu určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Silver Beach

Náhled objektu Silver Beach, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Kombinace ubytování v hotelu Silver Beach v letovisku Belle Mare D'eau Douce a možnost pohodlné letecké přepravy z blízkého letiště na Mauricius činí z tohoto objektu atraktivní místo pro prožití skvělé dovolené u moře s německou cestovní kanceláří pro všechny turisty.

Veranda Palmar Beach

Náhled objektu Veranda Palmar Beach, Belle Mare D'eau Douce, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Belle Mare D'eau Douce a v hotelu Veranda Palmar Beach budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Belle Mare D'eau Douce není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Bel Ombre, Flic En Flac R. Noire, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, Tamarin, Trou Aux Biches Piments.