-

Dovolená Grand Gaube Pereybere s německou CK

Paradise Cove Hotel & Spa

Náhled objektu Paradise Cove Hotel & Spa, Grand Gaube Pereybere, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Grand Gaube Pereybere a v hotelu Paradise Cove Hotel & Spa budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Zilwa Attitude

Náhled objektu Zilwa Attitude, Grand Gaube Pereybere, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Zilwa Attitude je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Grand Gaube Pereybere prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Grand Gaube Pereybere není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Flic En Flac R. Noire, Grand Baie, Le Morne, Mahebourg Blue Bay, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, St. Felix, Tamarin, Trou Aux Biches Piments.

Další sekce katalogu Grand Gaube Pereybere, Mauricius (Mauritius)

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Grand Gaube Pereybere, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Grand Gaube Pereybere.