-

Dovolená Mahebourg Blue Bay s německou CK

Preskil Beach Resort

Náhled objektu Preskil Beach Resort, Mahebourg Blue Bay, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Mahebourg Blue Bay a v hotelu Preskil Beach Resort budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Shandrani Beachcomber Rs. & Spa

Náhled objektu Shandrani Beachcomber Rs. & Spa, Mahebourg Blue Bay, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Shandrani Beachcomber Rs. & Spa je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Mahebourg Blue Bay prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Mahebourg Blue Bay není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Flic En Flac R. Noire, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, St. Felix, Tamarin, Trou Aux Biches Piments.

Další sekce katalogu Mahebourg Blue Bay, Mauricius (Mauritius)

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Mahebourgu Blue Bay, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Mahebourg Blue Bay.