-

Dovolená Trou Aux Biches Piments s německou CK

Beachcomber Trou Aux Biches

Náhled objektu Beachcomber Trou Aux Biches, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Trou Aux Biches Piments a v hotelu Beachcomber Trou Aux Biches budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Casuarina Beach

Náhled objektu Casuarina Beach, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Casuarina Beach je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Trou Aux Biches Piments prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Coral Azur Beach Resort

Náhled objektu Coral Azur Beach Resort, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Coral Azur Beach Resort, kde si můžete v letovisku Trou Aux Biches Piments na Mauriciu užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Le Palmiste

Náhled objektu Le Palmiste, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Trou Aux Biches Piments, kde se nalézá i Hotel Le Palmiste, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Mauriciu může začít ihned po příletu.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Trou Aux Biches Piments není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Flic En Flac R. Noire, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mahebourg Blue Bay, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, St. Felix, Tamarin.

Další sekce katalogu Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius)

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Trou Aux Biches Piments, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Trou Aux Biches Piments.