-

Dovolená Trou Aux Biches Piments s německou CK

Casuarina Beach

Náhled objektu Casuarina Beach, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Trou Aux Biches Piments a v hotelu Casuarina Beach budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Coral Azur Beach Resort

Náhled objektu Coral Azur Beach Resort, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Coral Azur Beach Resort je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Trou Aux Biches Piments prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Trou Aux Biches Piments není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Flic En Flac R. Noire, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mahebourg Blue Bay, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, St. Felix, Tamarin.

Další sekce katalogu Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius)

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Trou Aux Biches Piments, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Trou Aux Biches Piments.