-

Dovolená Trou Aux Biches Piments s německou CK

Casuarina Beach

Náhled objektu Casuarina Beach, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Trou Aux Biches Piments a v hotelu Casuarina Beach budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Coral Azur Beach Resort

Náhled objektu Coral Azur Beach Resort, Trou Aux Biches Piments, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Coral Azur Beach Resort je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Trou Aux Biches Piments prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Trou Aux Biches Piments není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Flic En Flac R. Noire, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, Tamarin.