-

Dovolená Sicílie s německou CK

Butera

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Butera a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Sicílii v Itálii nebo na Maltě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Calatabiano

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Calatabiano s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Sicílii v Itálii nebo na Maltě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Linguaglossa

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Linguaglossa na Sicílii v Itálii nebo na Maltě, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Marina di Butera

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Marina di Butera na Sicílii patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Itálii nebo na Maltě dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Ragusa

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Ragusa s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Sicílii a turisté možnost letu na dovolenou do Itálie nebo na Maltu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Scoglitti

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Itálii nebo na Maltě je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Scoglitti na Sicílii s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Syrakusy

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Syrakusy a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Sicílii v Itálii nebo na Maltě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Taormina

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Taormina s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Sicílii v Itálii nebo na Maltě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Kam jinam v Itálii nebo na Maltě na dovolenou?

Sicílie není jedinou oblastí, kde se dá v Itálii nebo na Maltě s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Itálie nebo na Maltu i na následující místa: Malta, Sardínie.

Další sekce katalogu Sicílie

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na Sicílii, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Sicílie.