Hotel****+ La Palma Princess

Kanárské ostrovy » La Palma » Los Canarios Fuencaliente

Hodnocení: ****+ (4,5 z 5)
Velmi spokojeno 42% klientů.
Spokojeno 38% klientů.
Částečně spokojeno 17% klientů.
Nespokojeno 2% klientů.
Velmi nespokojeno 1% klientů.
Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu Hotel La Palma Princess, La Palma - fotografie k objektu
RELAX:
Nachází se na náhorní plošině, kurz nabízí nádherný panoramatický výhled na moře. Krásně postavený, prostorný bazénu a atraktivní zábavu završují dovolenou.

Poloha:
S výhledem na moře, na skalní plošině. Po Fuencaliente je asi 10 km, hlavního města ostrova Santa Cruz je asi 50 minut jízdy autem. Pláže Playa La Chica Zamora a přibližně 1,5 km. Tam, kde je na stejném místědet je také sesterský hotel Teneguía princezna. čas přenosu: cca 40 minut.

Vybavení:
Systém s hlavním a několika hospodářských budov. Dům má hlavní lobby, než-kuřácké restaurace, 2 restaurace téma (za poplatek), bary, mini na trhu, obchod se suvenýry. V zahradě velký bazén areál s samostatný dětský bazén, pizzerie / snack bar, restaurace a bary bazén. Zdarma lehátka a pergoly. Ručníky u bazénu na vklad, směnek proti GPOPLATKY.

Resident:
Double (A2A/A1A) s posezením, telefonem, TV se satelitním příjmem, odvedený hudba, trezor, lednička, klimatizace, vysoušeč vlasů, vana, sprchový kout, WC a balkon nebo terasu s částečným výhledem na moře. Family Room (3B/2B), podobně vybavený 2 ložnice, 2 koupelny a balkon s výhledem na moře.

Hezčí pokojů:
Thomas Cook se hosté dostanou pokoj s výhledem na moře.

Strava:
Všechna jídla formou bufetu. Pro večeryssen je vhodné oblékání. Lazy Snídaně až do 11. hodiny. Hostina u potravin 25.12. a 31.12.09.

Zábava:
Celodenní program obsahuje hry, sporty a soutěže a pestrá večerní zábava.

Sport a Fitness:
Zahrnuje: Aerobik, malá posilovna, lukostřelba, plážový volejbal, stolní tenis, turecké lázně, sauna. Za poplatek: 6 umělá tráva tenisové kurty (bez reflektorů), kulečník.

Wellness:
Proti GPOPLATKY: wellness centrum (vstup od 18 let) s malým bazénem a jacuzzi. Pestrá paleta procedur a masáží.

Děti:
Dětské hřiště, mini klub (4-12 let).

Info:
Landeskat.: 4 hvězdičky, pokoje: 247; kreditní karty: VISA, MasterCard, American Express, Diners Club, jazyky: angličtina, němčina.

All Inclusive:
Jídlo: sušenky 11-18 hodin. Domácí víno, pivo, nealkoholické nápoje, ovocné šťávy, vodajídel. 9-24 hodiny dostanete pití na vybraných barech, v závislosti na Al-karty nebo z nápojové automaty.

Thomas Cook cestovní PLUS:
Komfort včetně služeb místenku za lety s Air Berlin a Condor Premium Menu pro lety s komfortem Condor balík příplatek Comfort Plus Private transfer do hotelu
Vlak do roviny:
V letu letadlem vlakem, autobusem letu a přenos je zahrnuto do ceny zájezdu. Doesnt für rezervace, které jsou kratší než 14 dnů před odjezdem, a last minute zájezdy.

(strojový překlad původního textu)

Doplňující faktografické informace

Zábava
Miniclub

Vybavení
Bar
Dětský bazén
Lehátka
Disco
Zahrada
Krytý bazén
Venkovní bazén
Hřiště
Bazén
Bar u bazénu
Recepce
Přijímací prostor
Restaurace - Bufet
Snackbar
Prodejna suvenýrů
Supermarket
Ručník
Foyer

Poloha
Pláž - Vzdálenost 1500m

Stravování
All inclusive
Alkoholické nápoje - All inclusive
Večeře
Polopenze
Oběd - All inclusive
Svačiny - All inclusive
Nealkoholické nápoje - All inclusive

Pokoj
Klimatizační zařízení
Balkon
Koupelna
oddělené ložnice - odděleně
Rodinný pokoj
Lednice
Sušič vlasů
Hotelová hala
Telefon
Sejf
Výhled na moře - boční
Sprcha
Terasa
TV - Satelit

Wellness
Turecká lázeň Hammam - bez poplatku
Masáž - za poplatek
Sauna - bez poplatku
Spa - za poplatek
Parní lázeň - za poplatek
Whirlpool - za poplatek

Sport
Aerobik - bez poplatku
Lukostřelba - bez poplatku
Plážový volejbal - bez poplatku
Biliár - za poplatek
Fitness studio - bez poplatku
Stolní tenis - bez poplatku
Tenis - za poplatek

Kategorie
Kategorie (doporučená) - Hodnocení 4

Poloha objektu

Uvedené fotografie a texty jsou získány z katalogů cestovní kanceláře. Provozovatel serveru neručí za jejich správnost a úplnost.

Vyhledat zájezd

Kontakty

Call centrum 222 745 416 Chomutov 474 721 045
e-nemeckeCK.cz - německé cestovní kanceláře Neckermann, Thomas Cook, Air Marin a Öger Tours

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2016
TOPlist