-

Dovolená záliv Almeria s německou CK

Dovolená záliv Almeria - informace

Plánujete dovolenou v oblíbené prázdninové destinaci Španělsko? Nevyhledáváte masovou turistiku, ale originalitu a přírodu? Chcete něco zažít, ale také relaxovat a odpočinout si? Pak je záliv Almeria právě pro vás to pravé.

Dovolená záliv Almeria - fotografie

Záliv Almeria leží u pobřeží Středozemního moře v jihovýchodní části Iberského poloostrova. Region, který patří k Andalusii, láká příjemným středomořským klimatem, nádhernými plážemi a rozmanitou krajinou. Idylické prázdninové domy a apartmány jsou turistům po celý rok k dispozici a jsou ideálním výchozím bodem pro mnoho akcí, které záliv Almeria nabízí. Na třech stranách je záliv Almeria obklopen horami Sierra Nevada, je tak chráněn a nabízí strávení nádherné dovolené za příjemných teplot. Krásné písečné pláže přímo vyzývají k opalování a koupání v křišťálově čisté vodě.

Sportovní aktivity také nejsou opomíjeny v tomto regionu. Pro návštěvníky je připravena široká nabídka vyjížděk na koni, tenisu, golfu nebo turistiky. I milovníci vodních sportů si zde přijdou na své, můžete plachtit, surfovat, jezdit na vodních lyžích a mnohem více. Milovníci přírody jistě zase navštíví přírodní park Cabo de Gata, který se nachází v jihovýchodní části regionu. Oblíbeným výletním cílem je hlavní město Almeria. Obdivovat můžete památky jako je například pevnost Alcazaba ale i půvabnou historickou část města, která láká k procházkám nebo k nákupům.

Kam jinam ve Španělsku na dovolenou?

Záliv Almeria není jedinou oblastí, kde se dá ve Španělsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Španělska i na následující místa: Costa de la Luz, Costa del Sol.