-

Last minute Slunečné pobřeží a okolí s německou CK

Slunečné pobřeží a okolí last minute - informace

Moderní a mezi turisty velmi populární bulharské letovisko Slunečné pobřeží se nachází vedle staré části města Nesebar, přibližně 35 km severně od Burgasu. Slunečné Pobřeží patří, spolu se Zlatými Písky, k největším prázdninovým resortům v Bulharsku a svou last minute dovolenou tady každé léto tráví tisíce turistů z celé Evropy. Zdejší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je dlouhá téměř 8 kilometrů a i její šířka je úctyhodná. Ta v některých místech dosahuje i 200 metrů.

Slunečné pobřeží nabízí svým návštěvníkům spoustu doplňkových služeb a tak se tady nebudou na dovolené nudit ani vyznavači plážového odpočinku a lenošení pod slunečníkem, ani příznivci aktivního prožití dnů volna. Na pláži je možné vyzkoušet si celou řadu plážových sportů, mezi které patří možnost zapůjčit si vodní skůtr, jízna na banánu a pochopitelně se tady také nacházejí hřiště na plážový volejbal, frisbee a další sporty. Moře je příjemné, teplé, čisté a během sezóny dosahuje průměrnou teplotu 27 C. Zlaté písky tedy mají ty nejlepší předpoklady a last minute dovolená v Bulharsku stojí ve Slunečném pobřeží určitě za to.

Ve středisku je také rušná pobřežní promenáda s množstvím restaurací, nabízejících bulharskou i mezinárodní kuchyni. Dále nechybí bary, diskotéky a nově vybudovaný aquapark. K dalším atrakcím patří např. kolotoče, minigolf nebo jízda na malých elektrických koloběžkách. Dopravu mimo letovisko zabezpečují pravidelné autobusové linky, které ho spojují s Nesebarem, Pomorím, Burgasem a Varnou. Transfer z letiště na Slunečné pobřeží trvá asi 45 minut.

Další sekce katalogu Slunečné pobřeží a okolí

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Slunečné pobřeží je publikována v sekci dovolená Slunečné pobřeží a okolí.