-

Last minute Recife s německou CK

Recife

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Recife jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Recife v Jižní Americe turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Recife last minute - informace

Recife je s počtem 1,4 milionu obyvatel čtvrtým největším městem v Brazílii. Jeho název pochází z arabského slova pro opevněnou zeď, které má v portugalštině význam jako slovo „útes“. Pobřežní linii Recife, stejně jako ty na severovýchodě, charakterizují mušlové a korálové útesy, které se táhnou souběžně s pobřežím. Díky mnoha mostům a kanálům je město často nazýváno Benátkami severovýchodu.

V bezprostřední blízkosti, na sever od města, se nachází historické město Olinda s krásně zrekonstruovanými koloniálními budovami a kostely. Zde se také usadili umělci všeho druhu, a je zde proto velké množství kaváren a restaurací, uměleckých galerií a obchodů s řemeslnými výrobky. Stará věznice z roku 1855 je dnes kulturním centrem, ze žalářních cel se staly obchůdky, které nabízejí keramiku, výrobky z kůže anebo třeba šperky.

Kam jinam v Jižní Americe na last minute dovolenou?

Recife není jediným místem, kde se dá v Jižní Americe s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Jižní Ameriky a ušetřit na dovolené i na následující místa: Brazílie.

Další sekce katalogu Recife

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Recife je publikována v sekci dovolená Recife.