-

Last minute Lanzarote s německou CK

Playa Blanca

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Playa Blanca jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Lanzarote na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Puerto Calero

Plánujete-li dovolenou u moře na Lanzarote na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Puerto Calero. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Puerto Del Carmen

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Puerto Del Carmen na Lanzarote

Lanzarote last minute - informace

Sopečný ostrov Lanzarote, ležící v Atlantském oceánu asi 100 kilometrů západně od Afriky, je určitě nejvíce zajímavým ostrovem ze všech Kanárských ostrovů. Sopky a kaktusy, černé pláže a červené nebe, kdo se poprvé vydá na dovolenou na Lanzarote, těžko uvěří, že je stále v Evropě. Geologicky patří sice Kanárské ostrovy k Africe, ale již po staletí je ovlivňuje španělská kultura. Už od 50. let minulého století je Lanzarote oblíbeným turistickým cílem, přesto ale ostrov masová turistika nezměnila.

Last minute Lanzarote - fotografie

Města jako Puerto del Carmen nebo Costa Teguise nabízí veškeré vymoženosti moderních letoviskek s hotely, nákupními centry a samozřejmě rušným nočním životem. Pasátové větry dělají z pobřeží na Lanzarote vyhledávaný cíl surfařů, kteří zde mohou surfovat téměř celý rok. Z Arrecife, hlavního města ostrova, se dostanete autobusem na jinak hůře dostupnou jižní část Lanzarote. Zde najdete slunnou oázu Playa Blanca s plážemi, ty z nejhezčích jsou na Papagayo.

Kdo nechce jen odpočívat, ale také poznávat něco nového, přijde si zde také na své. Všude na Lanzarote můžete obdivovat díla umělce Césara Manrique, nejslavnějšího obyvatele ostrova. Ve vnitrozemí nezapomeňte navštívit mystický národní park Parque Nacional de Timanfaya. Šedé balvany a lávová pole se táhnou pár kilometrů až k „ohnivému“ pohoří Montañas del Fuego. Díky africkému klimatu a své poloze v Atlantickém oceánu, je ostrov ideálním prázdninovým cílem po všechna roční období. Teplé podmořské proudy a severovýchodní pasáty, zaručují stálé podnebí s konstantními teplotami. Koupání v moři a slunění na pláži je tak možné po celý rok.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

Lanzarote není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Fuerteventura, Gran Canaria, La Palma, Tenerife.

Další sekce katalogu Lanzarote

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Lanzarote je publikována v sekci dovolená Lanzarote.