-

Last minute Ibiza s německou CK

Cala Gracio

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Cala Gracio jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Ibizu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Cala Tarida

Plánujete-li dovolenou u moře na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Cala Tarida. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Es Canyar (Es Cana)

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Es Canyar (Es Cana) na Ibize

Figueretas

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Figueretas, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Ibizu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Playa De Es Figueral

Ilustrační foto
Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Playa De Es Figueral na Ibize s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Playa D' En Bossa

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Playa D' En Bossa, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Playa Talamanca

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Playa Talamanca jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Ibizu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Portinatx

Plánujete-li dovolenou u moře na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Portinatx. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

San Antonio (San Antoni De Portmany)

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska San Antonio (San Antoni De Portmany) na Ibize

Santa Eularia (Santa Eulalia)

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Santa Eularia (Santa Eulalia), pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Ibizu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Sant Josep de sa Talaia

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Sant Josep de sa Talaia na Ibize s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Ibiza last minute - informace

Noční život, pláže a moře, to je Ibiza. Ale Ibiza stojí za návštěvu nejen pro milovníky slunění a noční zábavy. Ibizu lze zhruba rozdělit na 2 části - turistický jih a kopcovitý, zemědělský sever. Východní pobřeží Ibizy je malebné, často orámované skalnatými zátokami. V jihovýchodní části Ibizy leží důležitá centra pro cestovní ruch a hospodářství jako hlavní město Eivissa, letiště a turisty oblíbené pláže Talamanca, Figueretas, Playa d'en Bossa, Es Cavallet, Ses Salinas, Sa Caleta a Jondal. Za vidění stojí především hlavní město. Je rozděleno na dolní část města Sa Penya a staré město Dalt Vila s bíle omítnutými domy, obklopenými tlustou zdí, kde dominuje katedrála.

Last minute Ibiza - fotografie

Za bránou Portal de ses Taules se dostanete do horního města, kde je radnice, kostel Santo Domingo a kaple Sant Salvador. Ale i dolní část města s rybářskými čtvrtěmi a přírodní rezervací Ses Salinas má své kouzlo. Hlavní město je také skvělým výchozím bodem pro výlety na zbytek ostrova Ibiza. Jen pár kilometrů dále na severovýchod od Ibizy se nachází Santa Eulália des Riu, kde si můžete prohlédnout hřbitov z římského období a na kopci Puig de Missa navštívit kostel. Pokud budete pokračovat dále na sever dorazíte do Portinatx, oblíbené prázdninové destinace s krásnými zátokami a atmosférou rybářské vesnice. Nakonec dojedete do Sant Antoni de Portmany, což je jedno z nejrušnějších míst na Ibize, kde se nachází jedny z nejhezčích a nejlepších pláží na Ibize. Ideální doba pro zájezd na Ibizu je od jara do podzimu. Na jaře je zde hezčí příroda a na podzim je zase teplejší moře, ale sluníčko zde svítí pořád.

Kam jinam na Mallorce, Menorce nebo Ibize na last minute dovolenou?

Ibiza není jediným místem, kde se dá na Mallorce, Menorce nebo Ibize s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Mallorca, Menorca.

Další sekce katalogu Ibiza

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Ibizu je publikována v sekci dovolená Ibiza.