-

Last minute Ibiza s německou CK

Ibiza last minute - informace

Noční život, pláže a moře, to je Ibiza. Ale Ibiza stojí za návštěvu nejen pro milovníky slunění a noční zábavy. Ibizu lze zhruba rozdělit na 2 části - turistický jih a kopcovitý, zemědělský sever. Východní pobřeží Ibizy je malebné, často orámované skalnatými zátokami. V jihovýchodní části Ibizy leží důležitá centra pro cestovní ruch a hospodářství jako hlavní město Eivissa, letiště a turisty oblíbené pláže Talamanca, Figueretas, Playa d'en Bossa, Es Cavallet, Ses Salinas, Sa Caleta a Jondal. Za vidění stojí především hlavní město. Je rozděleno na dolní část města Sa Penya a staré město Dalt Vila s bíle omítnutými domy, obklopenými tlustou zdí, kde dominuje katedrála.

Last minute Ibiza - fotografie

Za bránou Portal de ses Taules se dostanete do horního města, kde je radnice, kostel Santo Domingo a kaple Sant Salvador. Ale i dolní část města s rybářskými čtvrtěmi a přírodní rezervací Ses Salinas má své kouzlo. Hlavní město je také skvělým výchozím bodem pro výlety na zbytek ostrova Ibiza. Jen pár kilometrů dále na severovýchod od Ibizy se nachází Santa Eulália des Riu, kde si můžete prohlédnout hřbitov z římského období a na kopci Puig de Missa navštívit kostel. Pokud budete pokračovat dále na sever dorazíte do Portinatx, oblíbené prázdninové destinace s krásnými zátokami a atmosférou rybářské vesnice. Nakonec dojedete do Sant Antoni de Portmany, což je jedno z nejrušnějších míst na Ibize, kde se nachází jedny z nejhezčích a nejlepších pláží na Ibize. Ideální doba pro zájezd na Ibizu je od jara do podzimu. Na jaře je zde hezčí příroda a na podzim je zase teplejší moře, ale sluníčko zde svítí pořád.

Kam jinam na Mallorce, Menorce nebo Ibize na last minute dovolenou?

Ibiza není jediným místem, kde se dá na Mallorce, Menorce nebo Ibize s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Mallorca.

Další sekce katalogu Ibiza

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Ibizu je publikována v sekci dovolená Ibiza.