-

Last minute Algarve s německou CK

Armacao De Pera

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Armacao De Pera jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Algarve v Portugalsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Algarve last minute - informace

Kousek pobřeží u Atlantického oceánu a zároveň nejjižnější část Portugalska, to je oblast s názvem Algarve. Typické pro toto letovisko jsou překrásné pláže z jemného písku, mnohdy až tajuplné zálivy a jeskyně. Téměř po celý rok je na Algarve teplé moře a svítí slunce, takže trávit zde dovolenou můžete v každém ročním období. Díky teplému a slunnému počasí je tato oblast také velmi úrodná. Všude ucítíte nádhernou vůni fíkovníků, mandlovníků a pomerančových hájů.

Last minute Algarve - fotografie

Algarve je velmi oblíbené místo pro všechny typy turistů právě pro pestrost svého pobřeží. Na severu se nacházejí kopce Espinhacao de Cao, Monchique a Caldeiro, které chrání pobřeží od silných větrů. Na ostatních částech pobřeží najdete, vedle poklidných a odlehlých pláží, kde nepotkáte ani človíčka, také města, kde to bouřlivým nočním životem přímo pulsuje. Těmi nejznámějšími jsou Faro, Praia da Rocha, Portimao, Galé, Albufeira, Praia da Oura a Vilmoura.

Kromě dovolené zaměřené na koupání a relaxaci nabízí tato oblast také široký výběr vodních sportů. S rozvojem turismu na Algarve začala vznikat nejen tenisová, ale i golfová hřiště, z nichž některá jsou umístěna až přímo u příkrého pobřeží. O kvalitě golfových hřišť svědčí fakt, že se tu pořádají vrcholné světové turnaje profesionálů. Pokud patříte mezi milovníky památek, vydejte se například do města Sagres. Zde se nachází pevnost, ve které byla založena první námořní akademie na světě. Krásná podívaná je také na římské vily Abicada, Alcar, Milreu-Estói, zbytky maurského hradu Silves nebo skalnaté útesy ve městečku Lagos. Algarve má co nabídnout opravdu každému.

Kam jinam v Portugalsku na last minute dovolenou?

Algarve není jediným místem, kde se dá v Portugalsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Portugalska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Madeira.

Další sekce katalogu Algarve

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Algarve je publikována v sekci dovolená Algarve.