-

Last minute Algarve s německou CK

Albufeira

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Albufeira jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Algarve v Portugalsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Algarve

Plánujete-li dovolenou u moře v Algarve v Portugalsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Algarve. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Alvor

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Portugalsku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Alvor v Algarve

Armacao De Pera

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Armacao De Pera, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Algarve v Portugalsku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Ferragudo

Dovolená v Portugalsku u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Ferragudo v Algarve s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Lagos

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Lagos, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty v Algarve v Portugalsku je tradičně každým rokem velký zájem.

Olhos De Agua

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Olhos De Agua jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Algarve v Portugalsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Praia Da Luz

Plánujete-li dovolenou u moře v Algarve v Portugalsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Praia Da Luz. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Praia Da Rocha

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Portugalsku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Praia Da Rocha v Algarve

Quinta Do Lago

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Quinta Do Lago, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Algarve v Portugalsku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Vilamoura

Ilustrační foto
Dovolená v Portugalsku u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Vilamoura v Algarve s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Algarve last minute - informace

Kousek pobřeží u Atlantického oceánu a zároveň nejjižnější část Portugalska, to je oblast s názvem Algarve. Typické pro toto letovisko jsou překrásné pláže z jemného písku, mnohdy až tajuplné zálivy a jeskyně. Téměř po celý rok je na Algarve teplé moře a svítí slunce, takže trávit zde dovolenou můžete v každém ročním období. Díky teplému a slunnému počasí je tato oblast také velmi úrodná. Všude ucítíte nádhernou vůni fíkovníků, mandlovníků a pomerančových hájů.

Last minute Algarve - fotografie

Algarve je velmi oblíbené místo pro všechny typy turistů právě pro pestrost svého pobřeží. Na severu se nacházejí kopce Espinhacao de Cao, Monchique a Caldeiro, které chrání pobřeží od silných větrů. Na ostatních částech pobřeží najdete, vedle poklidných a odlehlých pláží, kde nepotkáte ani človíčka, také města, kde to bouřlivým nočním životem přímo pulsuje. Těmi nejznámějšími jsou Faro, Praia da Rocha, Portimao, Galé, Albufeira, Praia da Oura a Vilmoura.

Kromě dovolené zaměřené na koupání a relaxaci nabízí tato oblast také široký výběr vodních sportů. S rozvojem turismu na Algarve začala vznikat nejen tenisová, ale i golfová hřiště, z nichž některá jsou umístěna až přímo u příkrého pobřeží. O kvalitě golfových hřišť svědčí fakt, že se tu pořádají vrcholné světové turnaje profesionálů. Pokud patříte mezi milovníky památek, vydejte se například do města Sagres. Zde se nachází pevnost, ve které byla založena první námořní akademie na světě. Krásná podívaná je také na římské vily Abicada, Alcar, Milreu-Estói, zbytky maurského hradu Silves nebo skalnaté útesy ve městečku Lagos. Algarve má co nabídnout opravdu každému.

Kam jinam v Portugalsku na last minute dovolenou?

Algarve není jediným místem, kde se dá v Portugalsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Portugalska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Madeira.

Další sekce katalogu Algarve

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Algarve je publikována v sekci dovolená Algarve.