-

Last minute Hammamet s německou CK

Hammamet

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Hammamet jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Hammametu v Tunisku nebo v Maroku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Hammamet last minute - informace

Hammamet je město ležící v destinaci Tunisko, které se nachází severním směrem na konci hammametského zálivu a na jih od poloostrova Cap Bon. Staré město leží na malém poloostrově a má krásné pláže. Bývalé pirátské hnízdo bylo založeno v 16. století a teprve ve 20. letech minulého století ho objevili intelektuálové a umělci. Od té doby se zde začal rozvíjet cestovní ruch a již mnoho turistů zde trávilo dovolenou.

Hammamet má asi přes 60 tisíc obyvatel, ale v letní sezóně tento počet stoupne až na čtyřnásobek. Je to nádherné město s bohatou kulturou. V kombinaci se západním způsobem života leží téměř v polovině cesty mezi hlavním městem Tunis (64 km) a městem Sousse (83 km). V přístavu najdou návštěvníci zrestaurovanou pevnost, která obklopuje staré město. Vedle krásného starého města je zajímavá také nekropole, mešita z 15. století a islámský hřbitov, který se nachází přímo u moře.

Kromě staré části, se přibližně 10 km daleko, nachází další turistické centrum Hammamet Yasmine. To navenek vypadá velice komerčně. Má svůj přístav a dokonce ledové kluziště. Navštívit můžete pěkné a útulné kavárny a restaurace. V této jinak islámské zemi se zkrátka žije západním životem.

Kam jinam v Tunisku nebo v Maroku na last minute dovolenou?

Hammamet není jediným místem, kde se dá v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Tuniska nebo do Maroka a ušetřit na dovolené i na následující místa: Agadir, Monastir.

Další sekce katalogu Hammamet

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Hammametu je publikována v sekci dovolená Hammamet.