-

Last minute Monastir s německou CK

Mahdia

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Mahdia jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Monastiru v Tunisku nebo v Maroku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Port El Kantaoui

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře v Monastiru v Tunisku nebo v Maroku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Port El Kantaoui. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Skanes

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Tunisku nebo v Maroku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Skanes v Monastiru

Sousse

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Sousse, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Monastiru v Tunisku nebo v Maroku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Monastir last minute - informace

Monastir patří již léta mezi vyhledávané letovisko, kde tráví turisté svojí dovolenou. Jakmile přijedete do města, jako první spatříte velkolepý palác bývalého prezidenta, který je obklopen vysokými hradbami s cimbuřím. Na pobřežní cestě stojí pevnost Ribat z 8. století, jedna z nejstarších staveb islámské architektury. Nachází se v ní Muzeum islámského umění. Další oblíbený cíl při toulkách městem je mauzoleum rodu Bourguiba, jež je zakončeno zlatou kopulí. Pokud vás Monastir zaujme, určitě se vám bude líbit i podniknout výlet do Tunisu nebo na ostrov Djerba. I tam na vás čeká dost příležitostí jak si odpočinout a aktivně strávit dovolenou.

Kam jinam v Tunisku nebo v Maroku na last minute dovolenou?

Monastir není jediným místem, kde se dá v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Tuniska nebo do Maroka a ušetřit na dovolené i na následující místa: Agadir, Hammamet, oáza Zarzis, ostrov Djerba.

Další sekce katalogu Monastir

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Monastiru je publikována v sekci dovolená Monastir.