-

Dovolená Jižní Amerika s německou CK

Brazílie

Ilustrační foto
Prožijte v Brazílii s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Jižní Americe tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Kolumbie

Ilustrační foto
Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem do Kolumbie v Jižní Americe, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Recife

Ilustrační foto
Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou do Recife v Jižní Americe, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Rio de Janeiro a okolí

Ilustrační foto
Letní dovolená, zajištěná jednou z významných německých cestovních kanceláří a strávená v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních v Rio de Janeiru a okolí, určitě uspokojí všechny vaše požadavky a na čas, prožitý v Jižní Americe, budete bezpochyby vzpomínat jen v dobrém.

Dovolená Jižní Amerika - informace

Krásné písčité pobřeží, teplé moře a monumentální památky, tím vás Mexiko jistě uchvátí. V jednotlivých oblastech země je podnebí velmi rozdílné. Horké a dusné počasí je obvyklé v pobřežních nížinách a to po obou stranách Mexika, zatímco podnebí suché a teplé je ve vnitrozemí, zejména ve vyšších nadmořských výškách. Vlhko a horko tu je od května do října. V období mezi červencem a srpnem na jižním pobřeží sahají teploty hodně vysoko a Evropané je ne vždy snášejí dobře. Pokud však jste milovníky vodních sportů, nebo chcete jen tak ležet na pláži, pak je pro vás toto počasí ideální, počet turistů včak může být také vyšší. Místní hoteliéři a obchodníci pak podle poptávky ceny v těchto měsících operativně upravují. Mezi říjnem a květnem je doba pro poznávání této zajímavé země optimální, neboť počasí je v tomto čase poměrně suché a teplé.

Dovolená Jižní Amerika - fotografie

Období Semana Santa (což je týden před Velikonocemi), Vánoce a Nový rok jsou vrcholem domácí turistické sezóny. Najít ubytování v tomto období je těžké, neboť ubytovací kapacity bývají často plné. Nejstudenější měsíce roku jsou prosinec a leden, kdy teploty klesají kvůli studeným severním větrům až k bodu mrazu. Nejznámější místo, s největším počtem hotelů je Cancůn a okolní, rychle se rozvíjející střediska. Více pohody a klidu najdete v Playa de Carmen a na ostrově Conzumel. Acapulko je dalším známým letoviskem. Leží na západním pobřeží, ale nenajdete tu tak krásné bílé pláže jako na pobřeží karibském.