-

Dovolená u moře s německou cestovní kanceláří

Kanárské ostrovy

Užijte si dovolenou u moře na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří

Mallorca, Menorca, Ibiza

Užijte si dovolenou u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize s německou cestovní kanceláří

Dubaj, Arabský poloostrov

Užijte si dovolenou u moře v Dubaji nebo v Arabských emirátech s německou cestovní kanceláří

Řecké ostrovy a Kypr

Užijte si dovolenou u moře na Řeckých ostrovech nebo na Kypru s německou cestovní kanceláří

Egypt

Užijte si dovolenou u moře v Egyptě s německou cestovní kanceláří

Afrika

Užijte si dovolenou u moře v Africe s německou cestovní kanceláří

Střední Amerika

Užijte si dovolenou u moře ve Střední Americe s německou cestovní kanceláří

Jižní Amerika

Užijte si dovolenou u moře v Jižní Americe s německou cestovní kanceláří

Turecko

Užijte si dovolenou u moře v Turecku s německou cestovní kanceláří

Řecko pevnina

Užijte si dovolenou u moře v Řecku s německou cestovní kanceláří

Dominikánská republika

Užijte si dovolenou u moře v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří

Asie

Užijte si dovolenou u moře v Asii s německou cestovní kanceláří

Portugalsko

Užijte si dovolenou u moře v Portugalsku s německou cestovní kanceláří

Karibik

Užijte si dovolenou u moře v Karibiku s německou cestovní kanceláří

Bulharsko

Užijte si dovolenou u moře v Bulharsku s německou cestovní kanceláří

Tunisko a Maroko

Užijte si dovolenou u moře v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří

Indický oceán

Užijte si dovolenou u moře v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří

Španělsko pevnina

Užijte si dovolenou u moře ve Španělsku s německou cestovní kanceláří

Kuba

Užijte si dovolenou u moře na Kubě s německou cestovní kanceláří

Chorvatsko

Užijte si dovolenou u moře v Chorvatsku s německou cestovní kanceláří

Itálie a Malta

Užijte si dovolenou u moře v Itálii nebo na Maltě s německou cestovní kanceláří

Thajsko

Ilustrační foto
Užijte si dovolenou u moře v Thajsku s německou cestovní kanceláří

Vaše dovolená a proč německé cestovní kanceláře?

Exotická dovolená u moře

Už se ve vaší domácnosti nebo při hovorech s partnerkou či partnerem objevilo téma, jaká by měla být vaše následující dovolená u moře, případně v jaké destinaci by měla proběhnout? Rozhodování úplně na poslední chvíli nebývá tím nejlepším způsobem, jak si vybrat svoji dovolenkovou destinaci, neboť dovolená pak nemusí naplnit všechna vaše očekávání.

Zájezd s německou cestovní kanceláří

Letní dovolená nabízí celou řadu způsobů, jak trávit volný čas. Tím asi nejběžnějším je typické plážové lenošení pod slunečníkem na rozpáleném písku nebo koupání se v příjemně prohřátém moři. Aktivnější jedinci se obvykle věnují šnorchlování, potápění a dalším vodním radovánkám či sportům. K takovým činnostem patří ve většině přímořských letovisek například windsurfing, jízda na vodních skútrech a lyžích popřípadě let na padáku taženým motorovým člunem.

Nabídka německých cestovních kanceláří

Kdo však nechce, aby jeho letní dovolená probíhala pouze na břehu moře, a touží poznat i něco více z navštívené země než jen bezprostřední okolí hotelu, může se vydat na výlety po bližším či vzdálenějším okolí. Aby turisté poznali zvyky, tradice, historii a kulturu navštívené země, většinou není potřeba od hotelu nikam daleko cestovat. To je případ například Turecka nebo Řecka. Najdou se však i takové země, kde cesta za těmi nejznámějšími památkami či přírodními úkazy může trvat poměrně dlouho. Například taková dovolená v Egyptě znamená cestování z letovisek u moře do vnitrozemí kvůli prohlídce památek podél řeky Nil v řádu několika hodin.

Zájezdy s německými touroperátory

Letní dovolenou u moře však turisté neprožívají pouze během dne. Mezi cestovateli se najde spousta těch, pro které znamená dovolená dle jejich představ nekonečnou zábavu a pestrý život nejenom během dne, ale i v noci. I pro takové jedince mají cestovní kanceláře v nabídce celou řadu destinací, kde se mohou bavit až do rána. K těm nejznámějším patří například Baleárské ostrovy a mezi nimi vyniká Ibiza. Ta se v cestovním ruchu proslavila spoustou diskoték a nočních klubů, ve kterých zábava a noční život během letní sezóny prakticky neuhasíná.

Odlety z Německa

Nemalá část turistů, pro které je letní dovolená aktuálním tématem a vzhledem ke své povaze nechtějí čas relaxace a odpočinku prožít pouze na pláže moře, je v nabídce zájezdů či dovolených také několik destinací, které jsou vhodné kupříkladu k pobytu u moře a současně k pěší turistice v blízký horách nedaleko pobřeží. Za takovou destinaci je možné považovat například Turecko nebo některý z řeckých ostrovů. Zde mají turisté možnost strávit část své dovolené na mořském pobřeží a užívat si pasivního odpočinku a druhou část pak věnovat pěším tůrám anebo vycházkám po okolí letoviska, které určitě stojí za bližší poznání a prozkoumání.

Exotika s německou cestovkou

Požadavky konkrétních jednotlivců na to, jak by měla jejich konkrétní dovolená vypadat, se samozřejmě liší. Plánování destinace a také času, kdy by měla ta která dovolená u příjemně vyhřátého moře proběhnout, patří k jedněm z nejdiskutovanější tématům a porovnávání nabídek se mezi turisty věnuje hodně času. Nabídka německých cestovních kanceláří patří již několik let k velmi atraktivním produktům na poli cestovního ruchu v České republice a dovolená, kterou pořádají němečtí touroperátoři, určitě stojí během zvažování o tom, kdy a kam se ten který jedinec vydá strávit svůj čas volna, minimálně za pozornost.

I když se nabídka zájezdů cestovních kanceláří z Německa týká prakticky všech oblíbených destinací po celém světě, její atraktivita vzrůstá se vzdáleností od České republiky. Komplikace dopravy na zahraniční odletová letiště, ze kterých startují letadla, odvážející turisty německých cestovek do jejich destinací, je v porovnání s výslednou dovolenou tím znatelnější, čím je vzdálenost do konkrétní země anebo destinace menší. V případě letu přes půl světa se však doprava na německé případně rakouské letiště nezdá tak zásadní a peněžní částka, kterou mohou čeští turisté cestou do exotické destinace s německou cestovní kanceláří ušetřit, často tvoří významnou část rozpočtu na dovolenou.

Ať vás již plánování zahraniční anebo domácí cesty teprve čeká, nebo je už máte za sebou, v každém případě vám přejeme, aby vaše dovolená dopadla přesně podle vašich představ a z času stráveného buď v některém koutě naší republiky, nebo jinde na světě se, vrátíte odpočatí a plní energie. Zkrátka aby dovolená splnila svůj hlavní účel a vy jste se vraceli domů plni krásných zážitků.