-

Dovolená Střední Amerika s německou CK

Kostarika

Ilustrační foto
Prožijte v Kostarice s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže ve Střední Americe tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Panama

Ilustrační foto
Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem do Panamy ve Střední Americe, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Yucatan, Cancun

Ilustrační foto
Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou do Yucatanu, nebo do Cancunu ve Střední Americe, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Dovolená Střední Amerika - informace

Střední Amerika je malý můstek, který spojuje dvě poloviny kontinentu – Severní a Jižní Ameriku. Tento turistický cíl je v porovnání s jinými malý, nabízí ale mnoho půvabných a zajímavých míst. Na návštěvníky zde čekají sice ne velké, ale velmi krásné pláže, které jsou zasazené do pohádkové přírody. Mezi země Střední Ameriky patří Mexiko a Costa Rica, Panama a Nikaragua – každá z nich představuje žádaný turistický cíl, každá z nich má své osobité kouzlo.

Dovolená Střední Amerika - fotografie

Mexiko je zemí, kde svůj vrchol zažívaly vyspělé civilizace Mayů a Aztéků. Tyto vyspělé civilizace znaly již před tisíci lety přesné kalendáře, vysokou matematiku a měly i své písmo. V dnešní době je možné vidět pozůstatky těchto fascinujících národů v podobě chrámových zařízení a svatyní. Většinou se nacházejí na těžko dostupných místech a jsou památkou na všechny zaniklé národy a vzdělané civilizace.

Panama je známá především díky své největší umělé vodní cestě světa – Panamskému průplavu. Panama je zemí, která se snaží o zachování své přirozenosti a původnosti, a která je současně místem skutečné revoluce. Panamský průplav spojuje Atlantský a Tichý oceán a jeho vznik podstatně usnadnil situaci v námořní dopravě. Díky Panamskému průplavu si obchodníci, obchodující mezi východním a západním pobřeží Ameriky, mohli zkrátit obchodní plavby o více jak 10 000 km.

Dovolená Střední Amerika - fotografie

Také Costa Rica a Nikaragua patří k zemím Střední Ameriky, které se mohou pochlubit svěží přírodou, bohatými deštnými pralesy a velice rozmanitým světem zvířat a rostlin. Tyto země, které objevili a podmanili si Španělé v sobě mají jak indiánské, tak španělské kořeny a kulturu.

Dovolená jako z obrázkové knížky, slunce, pohoda a odpočinek – toho všeho se vám při dovolené v Karibiku zaručeně dostane – ať už přijedete na Jamaiku, Antiguu nebo Martinik.

Dovolená Střední Amerika - fotografie

Zaplavte si v křišťálově průzračné vodě, potápějte se v fascinujícím podmořském světě, objevujte tyto ostrovní ráje – vydejte se do Karibiku a zažijte dovolenou, na kterou určitě hned tak nezapomenete.

Další sekce katalogu Střední Amerika

Dovolená se slevou na poslední chvíli ve Střední Americe, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Střední Amerika.