-

Last minute Bangkok a okolí s německou CK

Bangkok a okolí

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Bangkok a okolí jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Bangkoku a okolí v Thajsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Bangkok a okolí last minute - informace

Pokud navštívíte Thajské království, většinou nejdříve spatříte Bangkok. Tam za krátko poznáte jakou tvář má Asie. Naleznete zde tradice vedle moderny, shon versus rozjímání, byznys kontra buddhismus. Jako inspirace vám může být láska Thajců k jídlu. Tisíce mobilních kuchyní nabízí obrovské množství všech možných pokrmů – od obyčejných po exotické. K nejkrásnějším památkám Bangkoku patří královský palác, chrám Wat Po se slavným Buddhou, hotel Baiyoke tower a čtvrť Siam square, kde se perfektně nakupuje. Noční život se většinou odehrává na tržištích, kde seženete opravdu všechno. Věříme, že dovolená strávená v Bankoku ve vás zanechá jen příjemné vzpomínky. Když se k tomu ještě přidá příznívá cena last minute zájezdů bude to dovolená nadmíru spokojená.

Kam jinam v Thajsku na last minute dovolenou?

Bangkok a okolí není jediným místem, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Thajska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Khao Lak, ostrov Phuket, Pattaya.

Další sekce katalogu Bangkok a okolí

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Bangkoku a okolí je publikována v sekci dovolená Bangkok a okolí.