-

Last minute Khao Lak s německou CK

Bang Niang Beach

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Bang Niang Beach jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Khao Lak v Thajsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Khao Lak

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Khao Laku v Thajsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Khao Lak. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Khao Lak Sunset Beach

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Thajsku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Khao Lak Sunset Beach na Khao Laku

Khuk Khak Beach

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Khuk Khak Beach, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Khao Lak v Thajsku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Nang Thong Beach

Ilustrační foto
Dovolená v Thajsku u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Nang Thong Beach na Khao Laku s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Khao Lak last minute - informace

Letovisko Khao Lak si každý spojí s tsunami z 26. prosince 2004. Obrovský zájem médií toto západní pobřeží Thajska proslavil po celém světě. Khao Lak je oblíbený cíl evropských turistů, kteří tvoří 80 % klientely. Khao Lak znamená v překladu „kůlová hora“ a jedná se o horu na západním pobřeží Thajska. Tento turistický region se nachází 60 km severně od Phuketu. Do oblasti Khao Lak se pohodlně dostanete letadlem z letiště na ostrově Phuket. Autobus je cenově velmi výhodnou variantou jak se dostat do hotelu, ale musíte počítat se 70 minutami jízdy. Situace je stejná, i kdyby jste si chtěli vzít třeba taxík. Hlavním odvětvím hospodářství je cestovní ruch. Od počátku 80. let byla budována turistická infrastuktura. Khao Lak je tedy poměrně mladá destinace, která se však vyznačuje nekonečnými písečnými plážemi a nádhernými oblastmi pro potápěče. Pláže v Nang Thong, Bang Niand a Kukak musí navštívit opravdu každý turista! Khao Lak je nejlepší místo, odkud můžete vyjíždět na výlety. V nabídce jsou exkurze i cesty za potápěním. Kromě pláží a potápění na vás čeká národní park Khao Sok v provincii Surat Thani.

Kam jinam v Thajsku na last minute dovolenou?

Khao Lak není jediným místem, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Thajska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Bangkok a okolí, ostrov Phuket, Pattaya.

Další sekce katalogu Khao Lak

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Khao Lak je publikována v sekci dovolená Khao Lak.