-

Dovolená Jihoafrická republika s německou CK

Durban

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Durban a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Jihoafrické republice v Africe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Johannesburg a okolí

Dovolená v resortu Johannesburg a okolí s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Jihoafrické republiky v Africe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Kapské Město

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Kapské Město v Jihoafrické republice v Africe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Stellenbosch

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Stellenbosch v Jihoafrické republice patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Africe dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Kam jinam v Africe na dovolenou?

Jihoafrická republika není jedinou oblastí, kde se dá v Africe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Afriky i na následující místa: Kapverdy, Keňa, Namibie, Tanzánie, Zanzibar, Zimbabwe.