-

Dovolená Afrika s německou CK

Jihoafrická republika

Prožijte v Jihoafrické republice s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Africe tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Kapverdy

Ilustrační foto
Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem na Kapvery v Africe, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Keňa

Ilustrační foto
Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou do Keni v Africe, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Namibie

Letní dovolená, zajištěná jednou z významných německých cestovních kanceláří a strávená v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních v Namibii, určitě uspokojí všechny vaše požadavky a na čas, prožitý v Africe, budete bezpochyby vzpomínat jen v dobrém.

Tanzánie, Zanzibar

Protože letecká doprava je stále populárnější, nasedněte i vy na blízkém zahraničním letišti na některé z letadel, mířících s turisty do Tanzánie, nebo na Zanzibar v Africe a zjistěte, proč patří tato destinace nejen mezi německými turisty k jedněm z nejoblíbenějších.

Zimbabwe

Neobejde-li se letní dovolená u moře dle vašich představ bez lenošení a odpočinku na plážových lehátkách u moře či hotelového bazénu, pak je Zimbabwe s německou cestovní kanceláří ideálním místem, kde si v Africe užijete dostatku klidu k relaxování.

Dovolená Afrika - informace

Tento druhý největší světadíl se nachází i v pásmu rovníku, což je výhodou pro zaručené teplé podnebí. Země má nejméně členité pobřeží, kolem nějž se často táhnou pásma pohoří a velká příkopová propadlina spolu s jezery, jako je Tanganika a Malawi. Afriku, díky její poloze, často trápí obrovská sucha. Dokládá to i největší poušť na světě - Sahara. Další poušť Namib se zase řadí k nejsušším místům na zeměkouli. Nachází se zde ale i řeka Nil, která je nejdelší řekou světa a i z hlediska historie patří k nejvýznamnějším. Celosvětovou pozoruhodností je nejvyšší hora Afriky Mt.Kilimanjaro ( 5895 metrů nad mořem), jelikož svým zasněženým vrcholem v samé blízkosti rovníku budí obdiv.

Dovolená Afrika - fotografie

Řadu turistů z celého světa přitahuje do Afriky safari s majestátnými slony. Dále na nich můžete spatřit žirafy, okusující košaté akácie, antilopy prchající před hladovými lvy a mnoho dalších scén ze života divokých zvířat. Neopakovatelnou krásu přírody můžete obdivovat v jednotlivých státech jako jsou: Svazijsko, Keňa, Namibie, Zimbabwe, Jihoafrická republika, Tanzanie a další. Silným lákadlem pro turisty je i Egypt se svou bohatou historií a hlavně úžasnými podmínkami pro potápění a odpočinek u moře. Jednou z nejoblíbenějších destinací je Tunisko a také ostrov Madagaskar. Ten se v minulosti od Afriky geograficky oddělil a některé zvláštní druhy rostlin a zvířat najdete pouze zde. Pokud se do Afriky dostanete na dovolenou, určitě na ní jen tak nezapomenete.