-

Dovolená Keňa s německou CK

Diani Beach

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Diani Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Keni v Africe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Galu Beach

Dovolená v resortu Galu Beach s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Keni v Africe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Malindi

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Malindi v Keni v Africe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Mombasa

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Mombasa v Keni patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Africe dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Nairobi

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Nairobi s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Keni a turisté možnost letu na dovolenou do Afriky z blízkého letiště stále častěji využívají.

Ostrov Chale

Letní dovolená u šplouchajícího moře v Africe je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu ostrov Chale v Keni s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Watamu

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Watamu a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Keni v Africe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kam jinam v Africe na dovolenou?

Keňa není jedinou oblastí, kde se dá v Africe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Afriky i na následující místa: Jihoafrická republika, Kapverdy, Namibie, Tanzánie, Zanzibar, Zimbabwe.