-

Dovolená Tanzánie, Zanzibar s německou CK

Kiwengwa

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Kiwengwa a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Tanzánii, nebo na Zanzibaru v Africe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Mahonda

Dovolená v resortu Mahonda s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Tanzánie, nebo na Zanzibar v Africe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Pingwe

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Pingwe v Tanzánii, nebo na Zanzibaru v Africe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kam jinam v Africe na dovolenou?

Tanzánie, Zanzibar není jedinou oblastí, kde se dá v Africe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Afriky i na následující místa: Jihoafrická republika, Kapverdy, Keňa, Namibie, Zimbabwe.