-

Dovolená Bali s německou CK

Bali

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bali a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Bali v Asii mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Bali, Jimbaran

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Bali, Jimbaran s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Bali v Asii létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Candidasa

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Candidasa na Bali v Asii, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kubu

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Kubu na Bali patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Asii dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Kuta

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Kuta s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Bali a turisté možnost letu na dovolenou do Asie z blízkého letiště stále častěji využívají.

Legian

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Asii je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Legian na Bali s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Nusa Dua

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Nusa Dua a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Bali v Asii mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Pekutatan

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Pekutatan s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Bali v Asii létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Sanur

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Sanur na Bali v Asii, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Seminyak

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Seminyak na Bali patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Asii dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Tanjung Beach ( Benoa)

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Tanjung Beach ( Benoa) s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Bali a turisté možnost letu na dovolenou do Asie z blízkého letiště stále častěji využívají.

Ubud

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Asii je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Ubud na Bali s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Kam jinam v Asii na dovolenou?

Bali není jedinou oblastí, kde se dá v Asii s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Asie i na následující místa: Sri Lanka, Vietnam.