-

Dovolená Asie s německou CK

Bali

Prožijte na Bali s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Asii tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Sri Lanka

Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem na Sri Lanku v Asii, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Vietnam

Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou do Vietnamu v Asii, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Dovolená Asie - informace

Největší kontinentem světa je Asie, která zabírá téměř třetinu pevniny. S tím souvisí i největší počet obyvatel naší Země. Je spojena s Evropou a hranici tvoří pohoří Ural. Jsou zde velké rozdíly v počasí, přírodních podmínkách, náboženství a vyspělosti jednotlivých států. Najdete zde krásné horské oblasti Malajsie a Indonésie i velice chladnou Sibiř. V oblasti Nepálu leží nejvyšší hora světa Mt.Everest ( 8850 m nad mořem) a zároveň je v Asii i nejnižší suchozemská oblast - Mrtvé moře v Izraeli kam jezdí turisté také kvůli zdravotním potížím, aby si léčili kožní nemoci. Mezi nejlidnatější země světa, se stálým přírustkem obyvatel, patří Čína a Indie. V Asii jsou zastoupeny snad všechny druhy náboženství: buddhistické, hinduistické, židovské, křesťanské nebo islámské. Nacházejí se zde ty nejhlubší kořeny lidské civilizace, zejména kolem řek Eufrat a Tigris. Tady zanechali své stopy Chetité, Sumerové, Hebrejci a Babylóňané.

Dovolená Asie - fotografie

Tento kontinent má rovněž bohaté zdroje ropy, což se odrazilo v nesmírném lokálním bohatství. Na druhé straně tu existují zaostalé státy s velikou chudobou a negramotností. I přes tyto protipóly, nebo možná právě proto, se jedná o nejnavštěvovanější světovou destinaci. Mezi velmi oblíbené cíle turistů patří tradičně Thajsko - exotická země s pohádkovou přírodou a velmi příjemnými obyvateli. Ne nadarmo si získala přezdívku „Země úsměvů“. Jiným místem, které se těší zájmu je Srí Lanka – ostrov s neopakovatelnou atmosférou a nádhernou přírodou. Výčet všech zajímavých zemí by byl dlouhý, ale určitě by mezi nimi nechyběly Indie, Japonsko, Malajsie, Indonésie, Nepál, Čína. Ty všechny a mnohé další, za návštěvu určitě stojí.