-

Dovolená Sri Lanka s německou CK

Ahungalla

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Ahungalla a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Sri Lance v Asii mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Bentota

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Bentota s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Sri Lanku v Asii létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Beruwela

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Beruwela na Sri Lance v Asii, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Colombo

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Colombo na Sri Lance patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Asii dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Galle

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Galle s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Sri Lance a turisté možnost letu na dovolenou do Asie z blízkého letiště stále častěji využívají.

Habarana

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Asii je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Habarana na Sri Lance s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Hikkaduwa

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Hikkaduwa a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Sri Lance v Asii mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kalutara

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Kalutara s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Sri Lanku v Asii létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Kandalama See

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Kandalama See na Sri Lance v Asii, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kandy

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Kandy na Sri Lance patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Asii dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Marawila

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Marawila s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Sri Lance a turisté možnost letu na dovolenou do Asie z blízkého letiště stále častěji využívají.

Mount Lavinia (Colombo)

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Asii je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Mount Lavinia (Colombo) na Sri Lance s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Negombo

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Negombo a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Sri Lance v Asii mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Pasikuda

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Pasikuda s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Sri Lanku v Asii létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Wadduwa

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Wadduwa na Sri Lance v Asii, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Waikkal

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Waikkal na Sri Lance patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Asii dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Weligama

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Weligama s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Sri Lance a turisté možnost letu na dovolenou do Asie z blízkého letiště stále častěji využívají.

Kam jinam v Asii na dovolenou?

Sri Lanka není jedinou oblastí, kde se dá v Asii s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Asie i na následující místa: Bali, Vietnam.