-

Dovolená Vietnam s německou CK

Hanoi

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Hanoi a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty ve Vietnamu v Asii mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Hoi An

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Hoi An s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Vietnamu v Asii létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Mui Ne Bay (Phan Thiet)

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Mui Ne Bay (Phan Thiet) ve Vietnamu v Asii, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Nha Trang

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Nha Trang ve Vietnamu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Asii dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Saigon

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Saigon s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře ve Vietnamu a turisté možnost letu na dovolenou do Asie z blízkého letiště stále častěji využívají.

Kam jinam v Asii na dovolenou?

Vietnam není jedinou oblastí, kde se dá v Asii s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Asie i na následující místa: Bali, Sri Lanka.