-

Dovolená Slunečné pobřeží a okolí s německou CK

Djuni

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Djuni a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Slunečném pobřeží v Bulharsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Nesebar

Dovolená v resortu Nesebar s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Slunečné pobřeží v Bulharsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Obzor

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Obzor na Slunečném pobřeží v Bulharsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Pomorie

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Pomorie na Slunečném pobřeží patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Bulharsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Slunečné pobřeží

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Slunečné pobřeží s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Slunečném pobřeží a turisté možnost letu na dovolenou do Bulharska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Sveti Vlas

Letní dovolená u šplouchajícího moře v Bulharsku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Sveti Vlas na Slunečném pobřeží s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Kam jinam v Bulharsku na dovolenou?

Slunečné pobřeží a okolí není jedinou oblastí, kde se dá v Bulharsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Bulharska i na následující místa: Zlaté písky a okolí.