-

Dovolená Zlaté písky a okolí s německou CK

Albena

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Albena a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Zlatých píscích v Bulharsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Sveti Konstantin

Dovolená v resortu Sveti Konstantin s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Zlaté písky v Bulharsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Zlaté písky

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Zlaté písky na Zlatých píscích v Bulharsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kam jinam v Bulharsku na dovolenou?

Zlaté písky a okolí není jedinou oblastí, kde se dá v Bulharsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Bulharska i na následující místa: Slunečné pobřeží a okolí.