-

Dovolená Střední Dalmácie s německou CK

Baška Voda

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Baška Voda a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty ve Střední Dalmácii v Chorvatsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Brela

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Brela s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Střední Dalmácie v Chorvatsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Makarská

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Makarská ve Střední Dalmácii v Chorvatsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Trogir

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Trogir ve Střední Dalmácii patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Chorvatsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Tučepi

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Tučepi s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře ve Střední Dalmácii a turisté možnost letu na dovolenou do Chorvatska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Kam jinam v Chorvatsku na dovolenou?

Střední Dalmácie není jedinou oblastí, kde se dá v Chorvatsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Chorvatska i na následující místa: Jižní Dalmácie, ostrov Brač.