-

Dovolená Puerto Plata (sever) s německou CK

Cabarete

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Cabarete a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Puerto Plata v Dominikánské republice mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Playa Dorada

Dovolená v resortu Playa Dorada s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Puerto Plata v Dominikánské republice létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Puerto Plata

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Puerto Plata v Puerto Plata v Dominikánské republice, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Rio San Juan

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Rio San Juan v Puerto Plata patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Dominikánské republice dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Dovolená Puerto Plata (sever) - informace

Letovisko Puerto Plata, které se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, bývá také někdy nazýváno nevěstou Atlantiku. A i když je toto letovisko dnes známé hlavně mezi turisty, pro které je dovolená v této exotické zemi velmi lákavou, může se tato část Dominikánské republiky pyšnit bohatou a dlouhou historií.

Dovolená Puerto Plata (sever) - fotografie

Město bylo založeno již v době velkých zámořských objevů na konci 15. století a jméno Puerto Plata vymyslel údajně jednen z nejznámějších objevitelů této doby Kryštof Kolumbus. Jméno města v překladu znamená Stříbrný přístav.

Přímo ve městě se u zdejšího přístavu nachází malý poloostrov, na kterém byla postavena pevnost, pojmenovaná po Svatém Filipovi. Na východ od města se pak nachází hned několik pláží, vhodných i pro rodinnou dovolenou, mezi které patří například Long Beach, Playa el Chaparral či Playa Dorada.

Dovolená Puerto Plata (sever) - fotografie

Vzhledem k velkému počtu pláží přímo v letovisku tady dovolená nebude nikdy nudná. Koho by přestalo bavit koupání se na pláži přímo u svého hotelu, může si příjemnou procházkou dojít na některou z pláží sousedních. Nedaleko od pobřeží se v moři nachází několik menších neobydlených ostrůvků, které dodávají letovisku exotickou atmosféru.

Dovolená v Puerto Plata patří k oblíbeným způsobům, jak trávit dovolenou v Dominikánské republice, a díky své dlouhé historii nabízí i něco pro zájemce o starou architekturu a dávnou historii oblasti Karibiku. A protože je tato oblast svými dlouhými písečnými plážemi pověstná, každým rokem jsou zde budovány nové hotely a další ubytovací zařízení. Nabídka možností ubytování a strávení dovolené v tomto regionu se tak každoročně rozšiřuje.

Kam jinam v Dominikánské republice na dovolenou?

Puerto Plata (sever) není jedinou oblastí, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Dominikánské republiky i na následující místa: Poloostrov Samaná, Punta Cana (východ), Santo Domingo (jih).

Další sekce katalogu Puerto Plata (sever)

Zájezdy se slevou na poslední chvíli do Puerto Plata, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Puerto Plata (sever).