-

Dovolená Dominikánská republika s německou CK

Poloostrov Samaná

Prožijte na poloostrově Samaná s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Dominikánské republice tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Puerto Plata (sever)

Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem do Puerto Plata v Dominikánské republice, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Punta Cana (východ)

Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou do Punta Cana v Dominikánské republice, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Santo Domingo (jih)

Letní dovolená, zajištěná jednou z významných německých cestovních kanceláří a strávená v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních v Santo Domingu, určitě uspokojí všechny vaše požadavky a na čas, prožitý v Dominikánské republice, budete bezpochyby vzpomínat jen v dobrém.

Dovolená Dominikánská republika - informace

Dominikánská republika, to je především romantická a samozřejmě také pro evropana exotická dovolená, strávená na území jedné z perel Karibiku. Turisté, kteří se rozhodli prožít svůj zasloužený čas odpočinku v Dominikánské republice a dovolená v této karibské zemi byla jejich volbou, jak prožít dny volna, se tady mohou těšit na překrásné a dlouhé bílé písčité pláže, tyrkysově modrou vodu v příjemně prohřátém moři a v neposlední řadě také teplé tropické podnebí a nádhernou exotickou přírodu.

Dominikánská republika je skvělým místem, kde mohou její návštěvníci naplno prožít pohodovou dovolenou, plnou odpočinku a relaxace. V tropickém podnebí si tady mohou užít pohodlí a luxusu v hotelích s plnou penzí a dalšími turistickými službami a mohou se nechat rozmazlovat od rána do večera. Kromě obligátního slunění se na prohřátých píseční plážích či koupání v příjemně teplém a průzračně čistém moři je pro návštěvníky této exotické země připraven také široký výběr nejrůznějších sportovních a volnočasových aktivit včetně zábavných programů určených těm nejmenším.

Dovolená Dominikánská republika - fotografie

Území Dominikánské republiky se rozkládá na jednom z karibských ostrovů a je součástí souostroví s názvem Velké Antily. Až nekonečně dlouhé bílé pláže s jemným pískem a tropická příroda, jež tyto pláže lemuje, je zárukou prožití krásného času odpočinku pro každého, kdo do této exotické destinace zavítá. Dovolená v takových zemích, jako je Dominikánská republika, bude určitě ještě dlouho patřit k velmi příjemným zážitkům.

Průzračně čisté vody podél dominikánského pobřeží ukrývají pod svou hladinou pestrobarevný podmořský svět, který slibuje skvělé zážitky příznivcům šnorchlování nebo přístrojového potápění. Ti se mohou těšit na jedinečné korálové útesy, kterým se daří již v malé hloubce a také bohatý podmořský život, který je obklopuje.

Dovolená Dominikánská republika - fotografie

Většina zdejších ubytovacích kapacit poskytuje služby na velmi vysoké úrovni a značná část z nich má pro své hosty připraveny programy all inclusive. Turisté se tak nemusejí starat o to, co a kdy budou jíst a pít a kolik toho během své dovolené zkonzumují. Právě letecké zájezdy s programy all inclusive patří mezi cestami do této destinace dlouhodobě k nejžádanějším.

Říká se, že když Kryštof Kolumbus poprvé vkročil během jedné ze svých objevitelských plaveb na pláže tohoto ostrova, který pojmenoval Hispaniola, prohlásil, že tak krásné místo, jako byla v té době dnešní Dominikánská republika, na světě ještě neviděl. A určitě není jediným, kdo je o atraktivitě a exkluzivitě této destinace přesvědčen.

Dovolená Dominikánská republika - fotografie

Dnes je dovolená v exotické destinaci Dominikánská republika velmi oblíbenou nejen mezi turisty z České republiky, kteří očekávají v čase odpočinku a hlavně klid, pohodu, kvalitní poskytované služby a v neposlední řadě i exotické prostředí. Dovolená v této destinaci je také stále oblíbenější mezi vyznavači a hráči golfu. Téměř v každém větším středisku bylo vybudováno golfové hřiště a na golfistech je pouze rozhodnutí, zda zvolí hotel v blízkosti golfového areálu nebo budou za svým oblíbeným sportem kousek cestovat.

Na severním pobřeží Dominikánské republiky se nachází oblíbené přímořské letovisko Puerto Plata, které je současně hlavním městem stejnojmenné provincie. V Puerto Plata trvale žije asi 150 tisíc obyvatel a hlavním příjmem je zde cestovní ruch. Město se nachází pod horou Mount Isabel de Torres a je obklopeno bujnou exotickou přírodou. Zdejší pláže jsou omývány křišťálově čistými vodami Atlantského oceánu. Severním směrem od Puerto Plata se nachází malý poloostrov, na kterém se rozkládá oblíbená dlouhá pláž s palmovým hájem. Údajně nejkrásnějšími plážemi této oblasti jsou Playa Cabarete a Playa Dorada, které si díky svým příhodným podmínkám získaly oblibu také mezi příznivci windsurfingu.

Dovolená Dominikánská republika - fotografie

Další oblíbená oblast pro dovolenou u moře v Dominikánské republice je Punta Cana. Toto letovisko se nachází na východním výběžku ostrova a trvale zde žije asi 100.000 obyvatel. Hlavním správním centrem je městečko Higuey, které má více za sebou více než 500 let dlouhou historii. Punta Cana je světově známá díky svým jedinečným plážím s bílým jemným pískem a bohatým životem v přilehlém moři. Dovolená v Punta Cana je tak velmi přitažlivou pro příznivce šnorchlování či přístrojového potápění, neboť ti zde mohou pod hladinou obdivovat krásné korálové útesy a život na nich.

Santo Domingo je hlavním městem Dominikánské republiky. Má více než 2 miliony obyvatel a bylo založeno již v roce 1498. Jde tedy o nejstarší město na ostrově Hispaniola a současně nejstarší město, které na západní polokouli založili Evropané.

Doplňující informace k dovolené v Dominikánské republice

Tropický ráj na zemi, tak by se dala charakterizovat Dominikánská republika. Každého okouzlí nádherné pláže omývané Karibským mořem, fascinující příroda a užasné historické památky. Více zajímavých informací vám nabízí web o cestování po Dominikánské republice. Pokud vás zajímá také jaké, teplotní rozdíly oproti naší zemi, v Dominikánské republice jsou, podívejte se na aktuální předpovědi počasí.

Další sekce katalogu Dominikánská republika

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Dominikánské republice, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Dominikánská republika.