-

Dovolená Punta Cana (východ) s německou CK

Cap Cana

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Cap Cana a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Punta Cana v Dominikánské republice mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Playa Bavaro

Dovolená v resortu Playa Bavaro s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Punta Cana v Dominikánské republice létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Playa De Arena Gorda

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Playa De Arena Gorda v Punta Cana v Dominikánské republice, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Uvero Alto

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Uvero Alto v Punta Cana patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Dominikánské republice dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Dovolená Punta Cana (východ) - informace

Letovisko Punta Cana se nachází na nejvýchodnějším výběžku Dominikánské republiky a kromě známého letoviska má stejné jméno je celá přilehlá oblast. Dovolená v tomto regionu nabyla na popularitě až teprve v 70. letech minulého století, ovšem za téměř 50 let překotného turistického rozvoje se z regionu stala jedna z vůbec nejpopulárnějších oblastí pro dovolenou nejen v Dominikánské republice, ale v měřících celého Karibiku.

Dovolená Punta Cana (východ) - fotografie

Jedním z důvodů, proč je dovolená v Punta Cana tak populární je i skutečnost, že město má své vlastní mezinárodní letiště. Do jednotlivých hotelů se tak turisté, přilétající strávit do tohoto regionu Dominikánské republiky svou dovolenou, nemusejí složitě přepravovat a cesta z letiště trvá skutečně jen několik minut.

Letovisko je známé pestrou nabídkou písečných pláží a aktivní jedinci se tady mohou těšit na širokou nabídku vodních sportů. Punta Cana je také velice známá potápěčská lokalita a dovolená spojená se potápěním tady získává mezi příznivci potápění na stále větší popularitě.

Dovolená Punta Cana (východ) - fotografie

Pobyty v Puntě Caně jsou též atraktivní pro hráče golfu, neboť v blízkosti tohoto letoviska bylo vybudováno hned 12 golfových hřišť světových parametrů.

Kam jinam v Dominikánské republice na dovolenou?

Punta Cana (východ) není jedinou oblastí, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Dominikánské republiky i na následující místa: Poloostrov Samaná, Puerto Plata (sever), Santo Domingo (jih).

Další sekce katalogu Punta Cana (východ)

Zájezdy se slevou na poslední chvíli do Punta Cana, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Punta Cana (východ).