-

Dovolená Santo Domingo (jih) s německou CK

Bayahibe

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bayahibe a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Santo Domingu v Dominikánské republice mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Boca Chica

Dovolená v resortu Boca Chica s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Santo Dominga v Dominikánské republice létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Juan Dolio

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Juan Dolio v Santo Domingu v Dominikánské republice, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

La Romana

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu La Romana v Santo Domingu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Dominikánské republice dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Santo Domingo

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Santo Domingo s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Santo Domingu a turisté možnost letu na dovolenou do Dominikánské republiky z blízkého letiště stále častěji využívají.

Dovolená Santo Domingo (jih) - informace

Santo Domingo je hlavním městem Dominikánské republiky a leží na jejím jižním pobřeží. Jde o poměrně velkou aglomeraci, ve které trvale žijí více než dva miliony stálých obyvatel.

Dovolená Santo Domingo (jih) - fotografie

Již od doby velký zámořských objevů v patnáctém století je Santo Domingo de Guzmán, jak se toto město správně jmenuje, hlavním hospodářským a kulturním centrem. Stejně tak je důležitým dopravním uzlem, neboť kromě dvou mezinárodních letišť se v Santu Domingu nachází také hojně využívaný námořní přístav.

Díky své bohaté historii je ve městě možné spatřit celou řadu zachovalý architektonických památek z doby španělského kolonialismu a jádro města, kterému se říká Zona Colonial, bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Kam jinam v Dominikánské republice na dovolenou?

Santo Domingo (jih) není jedinou oblastí, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Dominikánské republiky i na následující místa: Poloostrov Samaná, Puerto Plata (sever), Punta Cana (východ).

Další sekce katalogu Santo Domingo (jih)

Zájezdy se slevou na poslední chvíli do Santo Dominga, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Santo Domingo (jih).