-

Dovolená Ajman s německou CK

Ajman

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Ajman a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Ajmanu v Dubaji nebo v Arabských emirátech mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená Ajman - informace

Ajman je nejmenším ze sedmi emirátů, tvořících SAE. Nachází se při východním pobřeží Perského zálivu a svou plochou zabírá jen asi 250 kilometrů čtverečních. Trvale žije v Ajmanu čtvrt milionu obyvatel a tím se řadí na čtvrté místo v celých Arabských emirátech.

Dovolená Ajman - fotografie

Dovolená v Ajmanu však není jeho velikostí nijak ovlivněna a návštěvníky, přilétající do zdejších ubytovacích zařízení strávit dovolenou u moře, tady čeká více než 16 kilometrů dlouhých pláží s písečným povrchem, u kterých bylo vybudováno množství luxusních hotelů.

Stejnojmenné hlavní město je atraktivní pro zájemce o historii této části Arabského poloostrova. V jeho jádru se nachází stará pevnost z 18. století, která byla dříve využívána jako sídlo zdejších panovníků.

Dovolená Ajman - fotografie

Ajman patří k bohatým emirátům a tak se tady bude líbit příznivcům nakupování. Bylo zde vybudováno hned několik nákupních center a stejně tak jako v Dubaji či Abu Dhabi byla i v Ajmanu zřízena bezcelní zóna.

Kam jinam v Dubaji nebo v Arabských emirátech na dovolenou?

Ajman není jedinou oblastí, kde se dá v Dubaji nebo v Arabských emirátech s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Dubaje nebo do Arabských emirátů i na následující místa: Abu Dhabi, Dubaj, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah, Khor Fakkan.