-

Dovolená Sharm el Sheikh, Nuweiba s německou CK

Pasha Bay

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Pasha Bay a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě v Egyptě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Ras Nasrani

Dovolená v resortu Ras Nasrani s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Sharm el Sheikhu nebo Nuweiby v Egyptě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Ras Um El Sid

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Ras Um El Sid v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě v Egyptě, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Sharks Bay

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Sharks Bay v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Egyptě dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Dovolená Sharm el Sheikh, Nuweiba - informace

Tam kde se setkávají vyprahlé pouště a nádherně zbarvené tyrkysové moře s písečnými plážemi, najdete ideální místo pro vaši dovolenou na Sinajském poloostrově. Jeho turistická letoviska Sharm el Sheikh a Nuweiba na pobřeží Rudého moře slibují perfektní dovolenou, na kterou se hned tak nezapomene. Nespornou jedničkou mezi egyptskými letovisky je Sharm el Sheikh s luxusními hotelovými komplexy a nádhernými plážemi. V průzračném moři si můžete jen tak zaplavat nebo se naučit potápět a prozkoumávat podmořský svět. K tomuto účelu je velice oblíbená pláž Naama Bay, ale potápěči určitě ocení celou oblast kolem Sharm El Sheikhu. Turistickou atrakcí je také národní park Ras Mohammed, který je rozdělen na dvě části - pevninskou a mořskou kde můžete spatřit nejrozmanitější živočišné druhy.

Dovolená Sharm el Sheikh, Nuweiba - fotografie

Sharm El Sheikh je také výchozím bodem pro výlety na poloostrov Sinaj, obzvláště na Sinajské pohoří nebo klášter sv. Kateřiny na úpatí hor. Asi 130 kilometrů od Sharmu leží původní Nuweiba, ještě výrazně ovlivněná orientálním stylem života. Za zmínku stojí palmami lemovaná městská část Tarabin se souky a rušnými kavárnami. Beduínské tradice jsou všudypřítomné a budete se zde cítit jako v pohádce Tisíce a jedné noci. Nuweiba je proslavená také svými korálovými útesy - jejichž barva je v Egyptě unikátní. Pokud si chcete zpestřit svojí plážovou dovolenou prohlídkou kulturních památek, nemusíte si dělat starosti, pobyt v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě lze dokonale kombinovat s návštěvou hlavního města Káhiry a pyramidami v Luxoru. Klima v těchto oblastech je suché a letní teploty často šplhají i nad 40 stupňů Celsia. V zimě, ale jen zřídkakdy klesají pod 15 stupňů Celsia.

Kam jinam v Egyptě na dovolenou?

Sharm el Sheikh, Nuweiba není jedinou oblastí, kde se dá v Egyptě s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Egypta i na následující místa: Hurghada, Safaga, Marsa Alam, Quseir.

Další sekce katalogu Sharm el Sheikh, Nuweiba

Zájezdy se slevou na poslední chvíli do Sharm el Sheikhu nebo Nuweiby, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Sharm el Sheikh, Nuweiba.