-

Dovolená Maledivy s německou CK

Alif Dhaal (Jižní Ari Atol)

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Alif Dhaal (Jižní Ari Atol) a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Maledivách v Indickém oceánu mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Atol Kaafu (jih Male)

Ilustrační foto
Dovolená v resortu atol Kaafu (jih Male) s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Maledivy v Indickém oceánu létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Atol Lhaviyani (Faadhippolhu)

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska atol Lhaviyani (Faadhippolhu) na Maledivách v Indickém oceánu, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Haa Dhaalu Atol

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Haa Dhaalu Atol na Maledivách patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Indickém oceánu dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Maledivy

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Maledivy s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Maledivách a turisté možnost letu na dovolenou do Indického oceánu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Dovolená Maledivy - informace

Maledivy jsou ostrovní stát ležící v Indickém oceánu. Skládá se z 19 atolů a 1200 ostrovů. Jsou umístěny na jihozápadě Srí Lanky a Indie. Mnohé ostrovy Malediv nejsou obydlené, jen cca 220 je určených k návštěvě turistů. Dovolená strávená na Maledivách je určená pro ty, kteří milují moře a vodní sporty. Také zde panuje přísné oddělení mezi místními obyvateli a turisty. Což znamená, že na ostrovy, které jsou obývány místními obyvateli, nemají přístup turisté.

Dovolená Maledivy - fotografie

O Maledivách je známo, že jsou rájem pro potápěče. Fascinující podmořský svět můžete obdivovat při potápěčských výpravách nebo jen šnorchlování. V korálových útesech objevíte velké množství exotických ryb, a s trochou štěstí narazíte i na krásné, velmi vzácné želvy, uvidíte skotačící delfíny a možná se podíváte na většinou neškodného žraloka.

Ve všech letoviscích najdete prvotřídní hotely s veškerým komfortem, které splňují téměř všechny potřeby a požadavky. Křišťálově čistá voda, nádherné písčité pláže a okolní krajina jsou zážitky na které se nezapomíná. Na Maledivách panuje tropické klima. Počasí je určeno jihozápadním monzunem od května do října a severovýchodním od ledna do dubna. Nejlepší čas na dovolenou strávenou na ostrovech je od května do října. Každý, kdo chce prozkoumat ostatní ostrovy Malediv, má možnost si objednat takzvaný "Island Hopping". Při těchto prohlídkách je mimořádně povolen vstup na ostrovy místních obyvatel a tyto dojmy by jste si neměli nechat ujít.

Kam jinam v Indickém oceánu na dovolenou?

Maledivy není jedinou oblastí, kde se dá v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Indického oceánu i na následující místa: Mauricius (Mauritius), Seychely.