-

Dovolená Indický oceán s německou CK

Maledivy

Prožijte na Maledivách s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Indickém oceánu tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Mauricius (Mauritius)

Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem na Mauricius v Indickém oceánu, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Seychely

Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou na Seychely v Indickém oceánu, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Dovolená Indický oceán - informace

V Indickém oceánu máte možnost zažít nádhernou exotickou dovolenou. Ať už se vydáte na okružní plavbu, nebo si užijete relaxaci na některém z ostrovů – všude na vás čeká sluníčko, moře a odpočinek. Některé z ostrovů ještě nejsou ani obydleny, tudíž na vás čeká panenská, rajská příroda.

Dovolená Indický oceán - fotografie

Kdo chce vidět neskonale krásné pláže a užívat si nekonečného luxusu, měl by zamířit na Seychely. Souostroví je částečně neobydleno, a tak na vás čeká částečně nedotčená příroda. Romantické západy slunce na osamělých plážích, úžasný svět klidu a samoty, to je pouze pár lákadel, která Seychely turistům nabízejí.

Dalším světově známým ostrovem je Mauricius. I tento ostrov se vyznačuje opuštěnými plážemi a zátokami v nádherném prostředí, kde ucítíte opravdové ticho přírody. Z ubytovacích zařízení si každý vybere dle vlastních nároků. Na ostrovech najdete jednoduše zařízené pokoje i skutečný luxus.

Dovolená Indický oceán - fotografie

Madagaskar je považován za království zvířat. Tento ostrov ještě stále uniká masovému turismu a tím si zachovává autentický ráz a jedinečnost jeho panenské přírody. Přírodní poklady ostrova okouzlí každého, kdo na něj zavítá. K návštěvě zve úchvatná příroda a nádherné pláže.

Ostrov Rodrigues byl dříve považován za poněkud ospalý. Vypadá, jako by se na něm zastavil čas. Krásy jeho panenské přírody ještě turisté skoro vůbec neobjevili. Je obklopen menšími ostrůvky a korálovým útesem a opravdu působí dojmem, jako by byl ponořen do hlubokého spánku. Na jihu a západě spatříte romantické laguny, na jihovýchodě a východě zase nádherné pláže. Tam si odpočine tělo i duše. Indický oceán skrývá ještě mnoho takovýchto drahocenných a nádherných skvostů. Ze slunce netěží jen jih afrického kontinentu, ale i ostrovy v Indickém oceánu.