-

Dovolená Mauricius (Mauritius) s německou CK

Belle Mare D'eau Douce

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Belle Mare D'eau Douce a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mauriciu v Indickém oceánu mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Bel Ombre

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Bel Ombre s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mauricius v Indickém oceánu létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Flic En Flac R. Noire

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Flic En Flac R. Noire na Mauriciu v Indickém oceánu, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Grand Baie

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Grand Baie na Mauriciu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Indickém oceánu dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Grand Gaube Pereybere

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Grand Gaube Pereybere s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mauriciu a turisté možnost letu na dovolenou do Indického oceánu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Le Morne

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Indickém oceánu je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Le Morne na Mauriciu s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Mauritius

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Mauritius a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mauriciu v Indickém oceánu mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Pointe Aux Piments

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Pointe Aux Piments s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mauricius v Indickém oceánu létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Poste Lafayette

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Poste Lafayette na Mauriciu v Indickém oceánu, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Tamarin

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Tamarin na Mauriciu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Indickém oceánu dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Trou Aux Biches Piments

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Trou Aux Biches Piments s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mauriciu a turisté možnost letu na dovolenou do Indického oceánu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Dovolená Mauricius (Mauritius) - informace

Mauricius je ostrov, který je často popisován v cestopisných knihách jako perla v Indickém oceánu. V dnešní době je to již nezávislý stát, ale při pohledu do minulosti má pohnutou historii. Ostrov leží na jihozápadní straně Indického oceánu, téměř tisíc mil od Madagaskaru a přímo nesousedí s žádným dalším ostrovem. Turisty láká tato část země již několik let, aby zde strávili příjemnou a odpočinkovou dovolenou. Oficiální jazyk na Mauritiusu je angličtina, a jeho hlavním městem je Port Louis.

Dovolená Mauricius (Mauritius) - fotografie

Na Mauriciu můžete obdivovat laguny s tyrkysově zbarvenou vodou, úžasné potapěčské lokality, nejvzácnější zámky světa, ale také ochutnat místní gastronomické speciality. Místní lidé vás přesvědčí o své dobrosrdečnosti a vy budete mít nmožnost seznámit se s jejich kulturou. Nejvíce obyvatel na ostrově je indiánského původu. Tomu také odpovídá hinduistická víra, ke které se hlásí nejvíce obyvatel. Této víře je zasvěceno nejvíce svátků, které se na Mauriciu konají.

Mauricius je také výborným místem pro nakupování. Snad v každém obchůdku narazíte na symbol ostrova, ptáka dodo, ale také si můžete zakoupit repliky opravdových lodí. Mauricius je totiž výrobou těchto modelů proslulý. Krásná příroda je také další důvod proč sem turisté tak rádi jezdí. Můžete tu narazit na živočichy, které nenajdete nikde jinde na světě a pokochat se pohledem na vzácné rostliny. Mauricius je zkrátka rájem na zemi a vy si užijete odpočinkovou dovolenou na písčitých plážích.

Kam jinam v Indickém oceánu na dovolenou?

Mauricius (Mauritius) není jedinou oblastí, kde se dá v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Indického oceánu i na následující místa: Maledivy, Seychely.