-

Dovolená Seychely s německou CK

Anse Forbans

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Anse Forbans a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Seychelách v Indickém oceánu mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Anse Royale

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Anse Royale s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Seychely v Indickém oceánu létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Baie Lazare

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Baie Lazare na Seychelách v Indickém oceánu, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Barbarons Bay

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Barbarons Bay na Seychelách patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Indickém oceánu dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Beau Vallon

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Beau Vallon s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Seychelách a turisté možnost letu na dovolenou do Indického oceánu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Bel Hombre

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Indickém oceánu je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Bel Hombre na Seychelách s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Ostrov La Digue

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku ostrov La Digue a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Seychelách v Indickém oceánu mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Ostrov Praslin

Ilustrační foto
Dovolená v resortu ostrov Praslin s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Seychely v Indickém oceánu létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Seychelly

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Seychelly na Seychelách v Indickém oceánu, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Dovolená Seychely - informace

Mezi Madagaskarem a Mauriciem leží souostroví Seychely. Toto souostroví se skládá ze 115 jednotlivých ostrovů. Z těchto všech ostrovů je 32 hornatých a zbytek jsou korálové ostrovy. Všeobecně se Seychely dělí na vnitřní a vnější ostrovy. Při vyslovení Seychely, se každému hned vybaví nádherné přírodní scenérie, kouzelné lokality pro potápění a perfektní místa na koupání nebo lenošení na plážích. V dnešní době již dovolená na Seychelách nemusí být jen vaším tajným snem. Cenové relace zájezdů na Seychely jsou přijatelné pro stále více turistů.

Dovolená Seychely - fotografie

Největším ostrovem Seychel je Mahé. Jeho hlavním městem je Victoria. Turisty láká především na svoje čedičové hory, které uvidíte téměř na všech jeho plážích. Dalšími známými a velkými ostrovy jsou Praslin a La Digue. Praslinu se přezdívá také kokosový ostrov. Rostou zde vzácné palmy Coco-de-Mer v údolí Vallé de Mai, které je díky nim zapsáno na seznamu UNESCO. La Digue nabízí turistům nádherné pláže lemované žulovými balvany a patří mezi nejromantičtější místa světa.

Tyto tři ostrovy pojímají veškerý turistický ruch. Ten se stal největším zdrojem příjmů. Pro přepravu turistů slouží mezinárodní letiště, které se nachází na ostrově Mahé. Seychely přivítají každého turistu svou panenskou krásou a klidem.

Kam jinam v Indickém oceánu na dovolenou?

Seychely není jedinou oblastí, kde se dá v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Indického oceánu i na následující místa: Maledivy, Mauricius (Mauritius).

Doplňující informace k dovolené na Seychelách

Stránky plné informací o Seychelských ostrovech vám pomohou příblížit tento tropický ráj na zemi. Hledáte-li na své dovolené klid a chcete-li být obklopeni panenskou přírodou, pak Seychely jsou tím pravým místem. Krásné bílé pláže, které jsou omývány Indickým oceánem, vám poskytnou dostatek vyžití i relaxace. Mnoho turistů si také zamilovalo zdejší velmi stálé podnebí, protože dovolená na ostrovech se dá trávit téměř po celý rok. Na stránkách s předpovědí počasí pro Seychely máte možnost podívat se na teploty na několik následujících dní.

Na ostrovy v Indickém oceánu nejezdí turisté jen za příjemně strávenou dovolenou. Velkým hitem se stávají také poznávací zájezdy. Možnost poznat několik ostrovů najednou nebo si projít jejich nádherná místa v několika dnech jsou lákadla pro ty turisty, které baví cestování. Cestovní kanceláře zařazují každý rok, kromě pobytových zájezdů, také zájezdy za poznáním. Pokud vás zajímá, co od takového zájezdu můžete očekávat, podívejte se na nabídku poznávacích zájezdů na Seychely a třeba si místo klasické dovolené vyberete zájezd za poznáním.