-

Dovolená Malta s německou CK

Mellieha Bay

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Mellieha Bay a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty a Maltě v Itálii nebo na Maltě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Sannat

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Sannat s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Maltu v Itálii nebo na Maltě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Sliema

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Sliema a Maltě v Itálii nebo na Maltě, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

St.Julian's Bay (St.George's, St.Andrew's)

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu St.Julian's Bay (St.George's, St.Andrew's) a Maltě patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Itálii nebo na Maltě dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

St.Paul's (Bugibba, Qawra)

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku St.Paul's (Bugibba, Qawra) s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře a Maltě a turisté možnost letu na dovolenou do Itálie nebo na Maltu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Xaghra (ostrov Gozo)

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Itálii nebo na Maltě je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Xaghra (ostrov Gozo) a Maltě s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Xlendi (ostrov Gozo)

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Xlendi (ostrov Gozo) a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty a Maltě v Itálii nebo na Maltě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.