-

Dovolená Malta s německou CK

Mellieha Bay

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Mellieha Bay a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty a Maltě v Itálii nebo na Maltě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Sliema

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Sliema s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Maltu v Itálii nebo na Maltě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

St.Julian's Bay (St.George's, St.Andrew's)

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska St.Julian's Bay (St.George's, St.Andrew's) a Maltě v Itálii nebo na Maltě, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

St.Paul's (Bugibba, Qawra)

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu St.Paul's (Bugibba, Qawra) a Maltě patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Itálii nebo na Maltě dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Kam jinam v Itálii nebo na Maltě na dovolenou?

Malta není jedinou oblastí, kde se dá v Itálii nebo na Maltě s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Itálie nebo na Maltu i na následující místa: Sardínie, Sicílie.