-

Dovolená Brazílie s německou CK

Angra Dos Reis

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Angra Dos Reis a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Brazílii v Jižní Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Brazílie

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Brazílie s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Brazílie v Jižní Americe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Buzios

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Buzios v Brazílii v Jižní Americe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Cumbuco

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Cumbuco v Brazílii patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Jižní Americe dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Itacimirim

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Itacimirim s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Brazílii a turisté možnost letu na dovolenou do Jižní Ameriky z blízkého letiště stále častěji využívají.

Maragogi

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Jižní Americe je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Maragogi v Brazílii s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Muro Alto

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Muro Alto a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Brazílii v Jižní Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Praia Do Forte

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Praia Do Forte s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Brazílie v Jižní Americe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Salvador Da Bahia

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Salvador Da Bahia v Brazílii v Jižní Americe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Dovolená Brazílie - informace

Téměř žádná jiná země na světě, nenabízí tolik okouzlení na dovolené, jako právě Brazílie. Největší řeka na světě, Amazonka, poskytuje vláhu pro nádhernou krajinu na severu Brazílie. Na jihu dominují kopce a hory. Brazílie je bezpochyby jedním ze slunných států, ale zase musíte počítat i s obdobím dešťů, kdy trávit zde dovolenou určitě nedoporučujeme.

Při pobřeží Atlantského oceánu se nachází většina velkých měst a nejkrásnějších pláží. Každý, kdo chce cestovat do Brazílie, chce určitě co nejvíce z této země vidět a nasbírat si nejvíce zážitků. Za veliký svátek se v Brazílii považuje určitě karneval v Riu de Janeiro, pojmenovaný Copacabana. Rio de Janeiro se nachází mezi vrcholy horského masivu Tijuca. Je to fascinující a šarmantní město plné protikladů. Město je stále v centru pozornosti a to i mimo karnevalovou sezonu, která je proslulá nejen díky svému světoznámému tanci - samba.

Brazílie je, i se svojí velmi rozmanitou krajinou, pátou největší zemí na světě. Najdeme zde nejen rozlehlé pláže, ale také hluboký dešťový prales, kde žijí miliony zvířat a rostlin. Veliký vodopád Iguacu leží ve stejnojmenném přírodním parku na hranicích mezi Brazílií, Paraguají a Argentinou. Zde se voda propadá dolů do údolí až do hloubky 70m. Tok se následně dělí na více než 200 menších vodopádů. Můžeme se rovněž vydat cestou, která nás zavede až do jejich těsné blízkosti a poskytne nám pohled na toto úchvatné panorama. V blízkosti vodopádů se vyskytují tropické rostliny typické pro vlhký deštný prales.

Pokud si vás Brazílie získá, budete se určitě dobře cítit nejen v samotném Rio de Janeiru, ale také v Recife nebo Salvadoru. Zde najdete mnoho příležitostí, jak se uvolnit, aktivně strávit čas a prožít dovolenou podle vašich vysněných představ. Také můžeme doporučit zastávku v Natalu a Sao Paulu, které pro vás mají také připraveno mnoho lákadel.

Jediné mínus přikládáme tomu, že je Brazílie stále země s velkou chudobou a trestnou činností, ale kdo ji navštíví zkonstatuje, že je jedním z nejkrásnějších míst na Zemi. Pro dovolenou v Brazílii je nejlepší období od červenece do března kdy jsou teploty velmi příjemné a moře není až tak studené.

Kam jinam v Jižní Americe na dovolenou?

Brazílie není jedinou oblastí, kde se dá v Jižní Americe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Jižní Ameriky i na následující místa: Kolumbie, Recife, Rio de Janeiro a okolí.