-

Dovolená Kolumbie s německou CK

Panama city

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Panama city a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Kolumbii v Jižní Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Santa Clara

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Santa Clara s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Kolumbie v Jižní Americe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Dovolená Kolumbie - informace

Když se řekne Kolumbie, mnoho lidí si okamžitě spojí známé kolumbijské partyzány, drogové mafie a sopka Nevado del Ruiz. Co mají všichni společné? Přinášejí úzkost a trápení lidí. Nicméně, Kolumbie je velmi různorodá země, v oblasti kultury a tradic.

V jižní Americe se můžem ohlédnout na historii s archeologickými nálezy. Obzvláště dobrá byla práce se zlatem, technicky i umělecky enormně vysoce kvalitní. V muzeu jsou četné exponáty Museo de Oro de Bogotá. Návštěvníkům pomohou alespoň trochu nahlédnout do umění zlatníka. Muzeum zlata je díky své velikosti a počtu unikátních exponátů z celého světa velice atraktivní. V různých částech Kolumbie jsou archeologické parky, které jsou navštěvovány turisty. Nejslavnější z nich je archeologický park San Agustín, kde se nachází 300 kamenných soch.

V Kolumbii jsou některá další města, která jsou obzvláště atraktivní pro turisty. Měs Cartagena, asi nejbezpečnějším městem v zemi. Mnoho paláců a chrámů, všechno je součástí centra města světového kulturního dědictví UNESCO.

V Kolumbii se několikrát do roka komá "Pasacalles". Přehlídka tanečních a divadelních skupin v barevných kostýmech. Vše doprovází tradiční hudba. Přestože kolumbijská umělkyně Shakira dává jiný dojem. Kolumbie a Vallenato mají typický hudební styl, z nichž africké tóny jsou jasně slyšet. Obyvatelé Kolumbie dodávají radost ze života, jsou velice temperamentní a pohostinný.

Kam jinam v Jižní Americe na dovolenou?

Kolumbie není jedinou oblastí, kde se dá v Jižní Americe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Jižní Ameriky i na následující místa: Brazílie, Recife, Rio de Janeiro a okolí.