-

Dovolená Fuerteventura s německou CK

Corralejo

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Corralejo a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Fuerteventuře na Kanárských ostrovech mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Costa Calma

Dovolená v resortu Costa Calma s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Fuerteventuru na Kanárských ostrovech létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Jandia Playa

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Jandia Playa na Fuerteventuře na Kanárských ostrovech, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Morro Jable

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Morro Jable na Fuerteventuře patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Kanárských ostrovech dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Playa Castillo

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Playa Castillo s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Fuerteventuře a turisté možnost letu na dovolenou na Kanárské ostrovy z blízkého letiště stále častěji využívají.

Playa De Esquinzo

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Kanárských ostrovech je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Playa De Esquinzo na Fuerteventuře s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Dovolená Fuerteventura - informace

Fuerteventura je spolu se ostrovem Lanzarote nejvýchodnější ležícími ostrovy Kanárského souostroví a co do rozlohy je po ostrovu Tenerife z celého souostroví druhým největším. Délka pobřeží ostrova Fuerteventura je téměř 140 kilometrů, tudíž na turisty, jejichž dovolená bude probíhat právě na ostrově Fuerteventura, tady čeká celá řada pláží. Ostrov Fuerteventura leží ve vzdálenosti jen asi 100 kilometrů od pobřeží Maroka a blízkost Afriky značně ovlivňuje jeho podnebí.

Dovolená Fuerteventura - fotografie

Stejně jako na zbývajících Kanárských ostrovech, i na Fuerteventuře panuje v průběhu celého roku velmi příjemné a stálé počasí. Během léta se tady teploty pohybují v rozmezí mezi 20 až 25 stupni Celsia a právě tyto příjemné hodnoty sem lákají značnou část z přijíždějících turistů. Ti, pro které by byla dovolená v jižněji ležících letoviscích řeckých ostrovů, Egypta, Tuniska a dalších zemích z důvodu vysokých teplot, často atakujících čtyřicítku, příliš únavná, mohou na ostrovech věčného jara, jak se také někdy Kanárským ostrovům přezdívá, strávit příjemný čas zaslouženého odpočinku.

Hlavním důvodem pro cestu na Fuerteventuru jsou však pro značnou část přilétajících či připlouvajících turistů její pláže. Těch se na jejím dlouhém pobřeží nachází více než 100 a všechny se vyznačují křišťálově čistou vodou a povrchem z jemného písku. Písek tvoří na některých místech ostrova dokonce písečné duny, jaké známe z pouštních oblastí. Kromě plážového odpočinku a koupání se ve vodách Atlantského oceánu nabízí Fuerteventura svým návštěvníkům také možnosti provozování nejrůznějších vodních a plážových sportů. Mezi ně patří kupříkladu šnorchlování, přístrojové potápění, jízda na windsurfingu, vodním skůtru nebo vodních lyžích či sportovní rybolov.

Dovolená Fuerteventura - fotografie

Ti z turistů, pro které dovolená u moře neznamená pouze slunění se na vyhřáté pláži, ale chtějí také poznat něco z historie a kultury navštívené destinace, nebo si třeba užít nějakou zajímavou zábavu, by na ostrově neměli vynechat návštěvu lokality větrných mlýnů Molino de Antigua a Betancuria či muzea de la Sal. Hlavně rodiny s malými dětmi pak určitě ocení návštěvu vodního parku Baku Water Park nebo zoologických zahrad Safari de Camellos a Oasis Park.

Ostrov Fuerteventura je z celého Kanárského souostroví sice nejsušší, ale zato na něm panuje díky blízkosti afrického kontinentu nejslunečnější počasí. Fuerteventura se může chlubit až 2.800 hodinami slunečního svitu za rok. To v kombinaci s prostornými plážemi se světlým pouštním nebo tmavým vulkanickým pískem a průzračně čistým mořem tvoří jedinečnou kombinaci pro prožití skvělé letní dovolené u moře. Přitom však Fuerteventura stále ještě zůstává tak trochu na okraji zájmu turistů a z pohledu masového turismu zůstává ostrov stále ještě poměrně nedotčen.

Dovolená Fuerteventura - fotografie

Dovolená na Fuerteventuře se tak bude určitě líbit těm jedincům, kteří dávají před rušnými letovisky, kde zábava nekončí ani se západem slunce, přednost spíše klidným a pohodovým prázdninovým resortům, v nichž si mohou dokonale užívat soukromí a klidu. Turisté, přilétající na Fuerteventuru, obvykle dávají před návštěvou diskotéky nebo nočního klubu přednost večerním romantickým procházkám podél moře na do dálky se táhnoucích dlouhých plážích.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na dovolenou?

Fuerteventura není jedinou oblastí, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou na Kanárské ostrovy i na následující místa: Gran Canaria, La Gomera, Lanzarote, La Palma, Tenerife.

Další sekce katalogu Fuerteventura

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na Fuerteventuru, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Fuerteventura.