-

Dovolená La Gomera s německou CK

Valle Gran Rey

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Valle Gran Rey a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na La Gomeře na Kanárských ostrovech mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená La Gomera - informace

La Gomera je podle některých cestovatelů ostrov magický. Moře zde tisíce let neúnavně útočí na břehy a stále je tak posouvá. Eroze, k radosti turistů, formuje hory, strže a hluboké rokle do divokých tvarů. Místní obyvatelé se jí však všemi silami brání, aby před ní uhájili úrodu.

Dovolená La Gomera - fotografie

La Gomera je vyjímečný ostrov, na kterém je mnoho působivého. Jeho rokliny a impozantní příkré svahy, stejně jako strmé vulkanické útesy, mají podivuhodné kouzlo. V národním parku Garajonay najdeme hustý, tisíce let starý, vavřínový les. Ten je rozlehlý a táhne se až k obzoru. Světlo a mihotající se stíny, způsobené listy kapradin, šumící bystřiny, které rychle pádí k moři, to všechno vytváří ideální místo k odpočinku. Ostrované umí návštěvníky nejenom vřele přivítat, ale také se postarat svými službami o dokonalou dovolenou.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na dovolenou?

La Gomera není jedinou oblastí, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou na Kanárské ostrovy i na následující místa: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, Tenerife.