-

Dovolená La Palma s německou CK

El Paso

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku El Paso a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na La Palmě na Kanárských ostrovech mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Los Canarios Fuencaliente

Dovolená v resortu Los Canarios Fuencaliente s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na La Palmu na Kanárských ostrovech létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Los Llanos De Aridane

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Los Llanos De Aridane na La Palmě na Kanárských ostrovech, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Playa De Los Cancajos

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Playa De Los Cancajos na La Palmě patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Kanárských ostrovech dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Puerto Naos

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Puerto Naos s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na La Palmě a turisté možnost letu na dovolenou na Kanárské ostrovy z blízkého letiště stále častěji využívají.

San Jose

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Kanárských ostrovech je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu San Jose na La Palmě s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Dovolená La Palma - informace

Ostrůvek La Palma náleží k trojici menší obydlených ostrovů Kanárského souostroví a nachází se v severozápadní části Kanárských ostrovů. Leží ve vzdálenosti asi 400 kilometrů od Západní Sahary a je charakteristický svou sytě zelenou barvou, kterou získal díky příznivým klimatickým podmínkám a bujné přírodě.

Dovolená La Palma - fotografie

Ostrov má poměrně drsný vzhled a je často označován jako ostrov s vůbec nejstrmějším reliéfem na světě. Dovolená na ostrově La Palma tak bude mít pro spoustu jeho návštěvníků punc dobrodružství. Nejvyšší horou na ostrově je Roque de los Muchachos která se nad okolní moře šplhá do výšky 2.426 metrů. Na vrcholu hory byla vybudována známá hvězdárna, neboť zde v noci panují ideální podmínky k pozorování hvězd.

La Paloma vděčí za svůj vznik sopečné činnosti a sopka Tenequia, nacházející se na jižním cípu ostrova, naposledy vybuchla v roce 1971. Sopky a vulkány daly tvar celému ostrovu a milovníci přírody často během své dovolené míří za poznáním zdejší fauny a flóry do národního parku Caldera de Taburiente. Ten se nachází v obrovském vyhaslém kráteru, kde se velmi dobře daří nejrůznějším druhů rostlin a je zde možné spatřit četné prameny, jejichž voda pak následně stéká po prudkých svazích zdejší skal.

Dovolená La Palma - fotografie

Podobně jako na zbývajících Kanárských ostrovech, také na La Palmě panuje po celý rok mírné a příznivé klima. Dovolená na tomto ostrově obvykle zanechává v jeho návštěvnících dojem času prožitého uprostřed bujné a životem překypující zeleně, kterou je ostrov pověstný. Na ostrově se jedinečně snoubí vysoké hory, rozeklaná romantická údolí a horská příroda s pobřežními oblastmi, jež jsou omývány průzračně čistými vodami Atlantiku. Díky svému vzhledu se ostrovu La Palma také někdy přezdívá Kanárské Švýcarsko nebo bývá nazýván jako La Isla Bonita, tedy krásný ostrov.

Nejznámějším turistickým letoviskem La Palmy je Los Cancajos. To se nachází mezi hlavním městem ostrova Santa Cruz de la Palma a mezinárodním letištěm. Dovolená v Los Cancajos se bude líbit hlavně turistům, kteří do moře rádi vstupují ze skal a nikoliv z písečné pláže. Pobřeží je zde velmi členité a nachází se tu spousta malých zátok a zálivů. Protože se v těchto místech La Palmy nacházejí jen dvě malé písečné pláže s tmavým sopečným pískem a většinu pobřeží tvoří skály, je zde voda v moři křišťálově čistá a ideální ke šnorchlování nebo potápění.

Dovolená La Palma - fotografie

Tmavá vulkanická pláž se nalézá také na západním pobřeží ostrova nedaleko městečka Porto. To leží asi tři kilometry od hlavního obchodního centra ostrova, města se necelými dvaceti tisíci obyvateli, Los Llanos. Ti z návštěvníků La Palmy, pro které dovolená neznamená strávit všechen čas na ostrově lenošením na nejbližší pláži, by návštěvu městečka Los Llanos určitě neměli vynechat. Stále je zde totiž možné najít typické úzké uličky a malá náměstíčka, které svým návštěvníkům poskytují celou řadu nákupních možností.

Nedaleko od Los Llanos se nalézá malé městečko Todoque, které tvoří velké množství soukromých rekreačních vil a dalších budov, využívaných movitými klienty hlavně z pevninského Španělska. Architektonicky je Todoque velmi zajímavým místem, neboť zdejší vilky jsou vkusně zasazeny do okolní jedinečné krajiny. Množství soukromých objektů však neznamená, že zde nemůže být dovolená dostupná i pro normálního smrtelníka. Ideálním místem k ubytování je Todoque zejména pro turisty, pro které znamená dovolená na Kanárských ostrovech hlavně kombinaci pobytu u moře a pěší turistiky v nedalekých horách.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na dovolenou?

La Palma není jedinou oblastí, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou na Kanárské ostrovy i na následující místa: Fuerteventura, Gran Canaria, La Gomera, Lanzarote, Tenerife.

Další sekce katalogu La Palma

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na La Palmu, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute La Palma.