-

Dovolená Grenada s německou CK

Egmont

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Egmont a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Grenadě v Karibiku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

St. George's

Ilustrační foto
Dovolená v resortu St. George's s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Grenadu v Karibiku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

True Blue

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska True Blue na Grenadě v Karibiku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kam jinam v Karibiku na dovolenou?

Grenada není jedinou oblastí, kde se dá v Karibiku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Karibiku i na následující místa: Antigua, Barbuda, Aruba, Barbados, Curacao, Jamajka, Martinik, Trinidad a Tobago.